Clout MMA 2 kod promocyjny: 20 PLN za darmo + 610 PLN

Clout MMA 2 kod promocyjny obdaruje Cię najwyższymi bonusami. Możesz zgarnąć dzięki niemu aż 630 zł w bonusach, w tym darmowy zakład 20 zł bez depozytu za rejestrację. Obstawiaj już teraz galę Clout MMA 2 na uprzywilejowanych warunkach!

Premia i szczegóły oferty
  • Cashbacki - 600 zł
  • Freebet bez depozytu - 20 zł
  • Freebet - 10 zł
  • Bonus - 5 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Jaki jest na Clout MMA 2 kod promocyjny na najlepszy bonus?

Miejscem, w którym można obstawiać galę Clout MMA jest bukmacher Fortuna. Także ten operator przygotował wspomniany przez nas kod promocyjny, z którym otrzymasz najwyższe bonusy. Co ciekawe, nie musisz wprowadzać kodu promocyjnego ręcznie, a wystarczy, że przejdziesz do bukmachera czerwonym przyciskiem widocznym na naszej strony. Kod BETMAX pojawi się w formularzu automatycznie.

Co daje Clout MMA kod promocyjny za rejestrację?

Co takiego daje na Clout MMA2  kod promocyjny? Oczywiście, że najwyższe bonusy we Fortunie, którymi są darmowy zakład 20 zł bez depozytu, cashbacki do 600 zł oraz extra freebet, o wartości 10 zł. Jak łatwo policzyć, łącznie to aż 630 zł w różnych bonusach, do wykorzystania na Clout MMA 2 lub inne zakłady.

  • Darmowy zakład 20 zł bez depozytu
  • 600 zł w cashbackach
  • 10 zł extra freebet

ODBIERZ BONUS

Gdzie aktywować Clout MMA 2 kod promocyjny?

Jak już wspomnieliśmy, kod promocyjny aktywujesz podczas rejestracji konta. W formularzu Fortuny zobaczysz okienko “kod promocyjny”, gdzie możesz go wpisać. Nie musisz jednak tego robić, bowiem po przejściu z czerwonego przycisku na naszej stronie, kod podczas rejestracji zostanie aktywowany automatycznie, a Ty nagrodzony najwyższymi bonusami na start.

Bonusy za Clout MMA 2 kod promocyjny

Opiszmy teraz, jakie są na Clout MMA 2 bonusy za kod promocyjny. Pierwszy z nich to darmowy zakład 20 zł bez depozytu, później trzy cashbacki na łączną kwotę aż 600 złotych oraz dodatkowy freebet, tym razem o wartości 10 zł. Łącznie czeka aż 630 złotych dla nowych graczy.

Darmowy zakład 20 zł za rejestrację

Jeżeli założysz konto we Fortunie z naszym kodem promocyjnym lub z naszego linku, to po aktywacji konta stałego (weryfikacja tożsamości) otrzymasz darmowy zakład 20 zł. Przygotuj dowolny kupon, a następnie zaznacz pod nim, że grasz za freebet (punkty lojalnościowe).

600 zł w cashbackach

Otrzymasz także trzy zakłady bez ryzyka, o wartości 100 zł, 200 zł i 300 zł. To oznacza, że możesz ubezpieczyć aż trzy kupony bukmacherskie na Clout MMA 2 czy inne wydarzenie. Jeżeli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki bez konieczności obrotu bonusem.

Clout MMA 2

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaki jest na Clout MMA 2 kod promocyjny?

Kod promocyjny to BETMAX. Aktywujesz go klikając w czerwony przycisk w naszym tekście.

  • Jaki jest na Clout MMA 2 bonus?

Na galę Clout MMA 2 bonusy to aż 630 zł, w tym 20 zł bez depozytu.

  • Gdzie aktywować kod?

Podczas rejestracji swojego konta.