Forgot Password

To jest przykład Terminarz. Jako nowy użytkownik SportsPress, powinieneś udać się do Twojego kokpitu by usunąć to Terminarz i utworzyć nowy Terminarze. Baw się dobrze !

Terminarz

DataMeczCzas/WynikiLigaKolejka
Avia Świdnik — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV21
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Wisła PuławyIII liga grupa IV21
Wólczanka Wólka Pełkińska — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV21
Chełmianka Chełm — SIarka Tarnobrzeg S.A.III liga grupa IV21
Podlasie Biała Podlaska — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV21
Jutrzenka Giebułtów — Stal KraśnikIII liga grupa IV21
KS Hetman Zamość — SKS WISŁA SandomierzIII liga grupa IV21
Wisła Puławy — Podlasie Biała PodlaskaIII liga grupa IV20
KS Wiązownica — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV20
ŁKS Łagów — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV20
NKP Podhale Nowy Targ — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV20
SIarka Tarnobrzeg S.A. — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV20
Stal Kraśnik — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV20
SKS WISŁA Sandomierz — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV20
Cracovia II Kraków — Stal Stalowa Wola P.S.A.III liga grupa IV20
Podlasie Biała Podlaska — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV19
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Stal KraśnikIII liga grupa IV19
KS Hetman Zamość — Lewart LubartówIII liga grupa IV19
Chełmianka Chełm — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV19
Jutrzenka Giebułtów — SKS WISŁA SandomierzIII liga grupa IV19
Cracovia II Kraków — NKP Podhale Nowy TargIII liga grupa IV19
Stal Stalowa Wola P.S.A. — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV19
KORONA SA II Kielce — SIarka Tarnobrzeg S.A.III liga grupa IV19
Wisłoka Dębica — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV18
KS Wiązownica — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV18
NKP Podhale Nowy Targ — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV18
Lewart Lubartów — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV18
SIarka Tarnobrzeg S.A. — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV18
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — Cracovia II KrakówIII liga grupa IV18
SKS WISŁA Sandomierz — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV18
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — SKS WISŁA SandomierzIII liga grupa IV17
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — NKP Podhale Nowy TargIII liga grupa IV17
Avia Świdnik — Stal KraśnikIII liga grupa IV17
Podlasie Biała Podlaska — KS WiązownicaIII liga grupa IV17
Wólczanka Wólka Pełkińska — SIarka Tarnobrzeg S.A.III liga grupa IV17
Jutrzenka Giebułtów — Lewart LubartówIII liga grupa IV17
Cracovia II Kraków — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV17
Stal Stalowa Wola P.S.A. — Wisła PuławyIII liga grupa IV17
KORONA SA II Kielce — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV17
KS Wiązownica — Avia ŚwidnikIII liga grupa IV16
ŁKS Łagów — Stal Stalowa Wola P.S.A.III liga grupa IV16
MKS Sokół Sieniawa — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV16
NKP Podhale Nowy Targ — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV16
Chełmianka Chełm — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV16
Wisłoka Dębica — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV16
Lewart Lubartów — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV16
SIarka Tarnobrzeg S.A. — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV16
SKS WISŁA Sandomierz — Podlasie Biała PodlaskaIII liga grupa IV16
MKS Sokół Sieniawa — NKP Podhale Nowy TargIII liga grupa IV15
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — Wisła PuławyIII liga grupa IV15
Avia Świdnik — SKS WISŁA SandomierzIII liga grupa IV15
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Lewart LubartówIII liga grupa IV15
Podlasie Biała Podlaska — SIarka Tarnobrzeg S.A.III liga grupa IV15
Wólczanka Wólka Pełkińska — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV15
Jutrzenka Giebułtów — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV15
Cracovia II Kraków — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV15
Stal Stalowa Wola P.S.A. — Stal KraśnikIII liga grupa IV15
KORONA SA II Kielce — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV15
ŁKS Łagów — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV14
KS Wiązownica — Stal Stalowa Wola P.S.A.III liga grupa IV14
NKP Podhale Nowy Targ — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV14
Chełmianka Chełm — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV14
Lewart Lubartów — Podlasie Biała PodlaskaIII liga grupa IV14
SIarka Tarnobrzeg S.A. — Avia ŚwidnikIII liga grupa IV14
Wisła Puławy — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV14
KS Hetman Zamość — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV14
MKS Sokół Sieniawa — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV13
Wólczanka Wólka Pełkińska — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV13
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — Stal KraśnikIII liga grupa IV13
Avia Świdnik — Lewart LubartówIII liga grupa IV13
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV13
Podlasie Biała Podlaska — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV13
Cracovia II Kraków — KS WiązownicaIII liga grupa IV13
KS Wiązownica — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV12
ŁKS Łagów — Wisła PuławyIII liga grupa IV12
NKP Podhale Nowy Targ — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV12
Chełmianka Chełm — Podlasie Biała PodlaskaIII liga grupa IV12
Wisłoka Dębica — Avia ŚwidnikIII liga grupa IV12
KS Hetman Zamość — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV12
Stal Kraśnik — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV12
KORONA SA II Kielce — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV12
SKS WISŁA Sandomierz — Cracovia II KrakówIII liga grupa IV12
ŁKS Łagów — NKP Podhale Nowy TargIII liga grupa IV11
MKS Sokół Sieniawa — KS WiązownicaIII liga grupa IV11
Wisła Puławy — Stal KraśnikIII liga grupa IV11
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — SKS WISŁA SandomierzIII liga grupa IV11
Stal Stalowa Wola P.S.A. — Lewart LubartówIII liga grupa IV11
Avia Świdnik — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV11
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV11
Wólczanka Wólka Pełkińska — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV11
Podlasie Biała Podlaska — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV11
SKS WISŁA Sandomierz — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV10
KS Wiązownica — Wisła PuławyIII liga grupa IV10
Jutrzenka Giebułtów — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV10
NKP Podhale Nowy Targ — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV10
Wisłoka Dębica — Stal Stalowa Wola P.S.A.III liga grupa IV10
SIarka Tarnobrzeg S.A. — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV10
Stal Kraśnik — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV10
KORONA SA II Kielce — Podlasie Biała PodlaskaIII liga grupa IV10
Wisła Puławy — SKS WISŁA SandomierzIII liga grupa IV9
Stal Kraśnik — NKP Podhale Nowy TargIII liga grupa IV9
ŁKS Łagów — KS WiązownicaIII liga grupa IV9
MKS Sokół Sieniawa — SIarka Tarnobrzeg S.A.III liga grupa IV9
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — Lewart LubartówIII liga grupa IV9
Stal Stalowa Wola P.S.A. — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV9
Avia Świdnik — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV9
Podlasie Biała Podlaska — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV9
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV9
Cracovia II Kraków — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV9
NKP Podhale Nowy Targ — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV8
SKS WISŁA Sandomierz — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV8
KS Hetman Zamość — Stal Stalowa Wola P.S.A.III liga grupa IV8
KS Wiązownica — Stal KraśnikIII liga grupa IV8
Wólczanka Wólka Pełkińska — Podlasie Biała PodlaskaIII liga grupa IV8
SIarka Tarnobrzeg S.A. — Wisła PuławyIII liga grupa IV8
Chełmianka Chełm — Cracovia II KrakówIII liga grupa IV8
Lewart Lubartów — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV8
Wisłoka Dębica — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV8
Jutrzenka Giebułtów — Avia ŚwidnikIII liga grupa IV8
ŁKS Łagów — SIarka Tarnobrzeg S.A.III liga grupa IV7
Wisła Puławy — Lewart LubartówIII liga grupa IV7
MKS Sokół Sieniawa — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV7
Stal Stalowa Wola P.S.A. — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV7
KS Wiązownica — NKP Podhale Nowy TargIII liga grupa IV7
Stal Kraśnik — SKS WISŁA SandomierzIII liga grupa IV7
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV7
Cracovia II Kraków — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV7
Avia Świdnik — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV7
Podlasie Biała Podlaska — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV7
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Avia Świdnik — NKP Podhale Nowy Targ — Podlasie Biała Podlaska — Wólczanka Wólka Pełkińska — Pauzuje w tej kolejce — Jutrzenka Giebułtów — Stal Stalowa Wola P.S.A.III liga grupa IV6
KORONA SA II Kielce — Cracovia II KrakówIII liga grupa IV6
KS Hetman Zamość — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV6
Chełmianka Chełm — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV6
Wisłoka Dębica — Wisła PuławyIII liga grupa IV6
Lewart Lubartów — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV6
SIarka Tarnobrzeg S.A. — Stal KraśnikIII liga grupa IV6
SKS WISŁA Sandomierz — KS WiązownicaIII liga grupa IV6
KS Wiązownica — SIarka Tarnobrzeg S.A.III liga grupa IV5
ŁKS Łagów — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV5
MKS Sokół Sieniawa — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV5
Stal Stalowa Wola P.S.A. — Wólczanka Wólka PełkińskaIII liga grupa IV5
Wisła Puławy — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV5
Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV5
Avia Świdnik — Podlasie Biała Podlaska — SKS WISŁA Sandomierz — NKP Podhale Nowy Targ — Cracovia II Kraków — Jutrzenka GiebułtówIII liga grupa IV5
Stal Kraśnik — Lewart LubartówIII liga grupa IV5
Wólczanka Wólka Pełkińska — Cracovia II KrakówIII liga grupa IV4
Lewart Lubartów — KS WiązownicaIII liga grupa IV4
KORONA SA II Kielce — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV4
Chełmianka Chełm — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV4
Wisłoka Dębica — Stal KraśnikIII liga grupa IV4
KS Hetman Zamość — Wisła PuławyIII liga grupa IV4
Avia Świdnik — Stal Stalowa Wola P.S.A.III liga grupa IV2
KS Wiązownica — Wisłoka DębicaIII liga grupa IV3
Wisła Puławy — KORONA SA II KielceIII liga grupa IV3
ŁKS Łagów — KS Hetman ZamośćIII liga grupa IV3
Cracovia II Kraków — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.III liga grupa IV3
Stal Kraśnik — Chełmianka ChełmIII liga grupa IV3
NKP Podhale Nowy Targ — Avia Świdnik — KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Stal Stalowa Wola P.S.A. — Jutrzenka Giebułtów — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV4
Podlasie Biała Podlaska — Cracovia II KrakówIII liga grupa IV2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. — Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.III liga grupa IV2
Wólczanka Wólka Pełkińska — MKS Sokół SieniawaIII liga grupa IV2
KS Hetman Zamość — Stal KraśnikIII liga grupa IV2
MatchIII liga grupa IV2
KORONA SA II Kielce — ŁKS ŁagówIII liga grupa IV2
Jutrzenka Giebułtów — Wisła PuławyIII liga grupa IV2