Sebastian Ciołek zasilił Chełmiankę

Sebastian Ciołek wzmocnił kadrę Chełmianki na sezon 2020/2021. 29-letni bramkarz w ostatniej rundzie był zawodnikiem Sokoła Sieniawa.

Sebastian Ciołek w przeszłości występował już w Chełmiance. W sezonie 2010/2011, w którym ekipa z Chełma była beniaminkiem III ligi, Ciołek zagrał w 29 meczach, ośmiokrotnie zachowując czyste konto. W trakcie swojej kariery reprezentował barwy m.in. Motoru Lublin, Stali Stalowa Wola, Granitu Bychawa i Stali Kraśnik. O miejsce w wyjściowym składzie chełmskiej drużyny nowy nabytek biało-zielonych powalczy z Jakubem Szymkowiakiem.

Po zakończonych przedwcześnie rozgrywkach i decyzji, że wszystkie drużyny zostają w III lidze, tyle że poszerzonej, przeanalizowaliśmy bardzo wnikliwie naszą sytuację przede wszystkim tę finansową. Uznaliśmy, że uda się zbudować budżet, który pozwoli nam w nowym sezonie skutecznie powalczyć o pozostanie w III lidze. Żeby tak się stało, drużynę musimy solidnie wzmocnić, dlatego też postanowiliśmy pozyskać kilku doświadczonych już piłkarzy. Pierwszym jest właśnie Sebastian Ciołek, bo zespół należy budować od defensywy. Cieszymy się, że Sebastian po dziewięciu latach wraca do Chełmianki. Zresztą sam zawodnik chciał też do nas przyjść, a wiadomo, że jeśli obie strony chcą, to wtedy łatwiej o osiągnięcie szybszego porozumienia. Tak też było w przypadku Sebastiana – powiedział za pośrednictwem klubowej strony prezes klubu z Chełma Grzegorz Gardziński.

Podopieczni Jana Konojackiego rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek III-ligowych 20 czerwca.

fot. Strona internetowa Chełmianki Chełm

0 0 vote
Article Rating