TOP 54 Biała Podlaska silniejszy od Wisły Kraków

Drugi z rzędu wygrany mecz zaliczyli piłkarze TOP-u 54 Biała Podlaska. Tym razem podopieczni Tomasza Buraczewskiego triumfowali nad Wisłą Kraków, z którą wygrali 2:0 po bramkach strzelonych przez Mateusza Golbę. – Wyszliśmy na prowadzenie po pewnie wykonanym rzucie karnym przez naszego zawodnika. Natomiast w 39. minucie po dobrej dwójkowej akcji Kuby Rożena oraz Mateusza Golby i po precyzyjnym strzale tego drugiego strzeliliśmy na 2:0. W drugiej połowie zarówno my, jak i gospodarze mieliśmy swoje sytuacje. Wisła Kraków stworzyła sobie trzy bardzo groźne akcje, ale nasz bramkarz Wiktor Krasowski tego dnia był fantastycznie dysponowany. Wielkie brawa należą się naszym graczom za charakter i za serce do gry. Cieszy drugi komplet punktów w tym sezonie. Miejmy nadzieję, że podtrzymamy dobrą passę w kolejnych konfrontacjach – ocenia Kamil Bartoszuk, asystent trenera.

W następnej kolejce TOP 54 Biała Podlaska podejmie Karpaty Krosno (21 września, 10:00).

Wisła Kraków – TOP 54 Biała Podlaska 0:2 (0:2)
Bramki: Mateusz Golba 33′ (rzut karny), 39′

TOP: Krasowski – Szabaciuk, Opolski (80′ Furman), Chalimoniuk, Dybowski – Rożen (55′ Ramotowski), Olszewski, Bahonko (70′ Warda), Mierzwiński (75′ Buraczewski), Kulikowski (65′ Kurowski) – Golba.