“Gwiazdy” były w zasięgu

Po trzech zwycięstwach z rzędu futsaliści AZS-u UMCS Lublin znaleźli swojego pogromcę. Dzików w meczu 7. kolejki I ligi grupy południowej pokonali zawodnicy Gwiazdy Rudy Śląskiej. – Spotkanie rozpoczęło się dla nas idealnie. Strzeliliśmy bramkę na 1:0 i zdołaliśmy utrzymać taki wynik do końca pierwszej połowy. W drugiej części meczu, w ciągu siedmiu minut zaprzepaściliśmy szansę na wygraną. O wyniku zdecydowały niewykorzystane sytuacje i chwilowy brak koncentracji przede wszystkim w grze obronnej. Każdy seria kiedyś dobiega końca. Dla nas błędy popełnione w tym spotkaniu to kolejny powód do ciężej pracy i jeszcze większego zaangażowania w treningi. Kolejny mecz rozegramy z GSF Gliwice dopiero za dwa tygodnie. Myślę, że ten czas pozwoli nam wyeliminować błędy, które popełniliśmy w tym starciu – skomentował Artur Gadzicki.
AZS UMCS Lublin – Gwiazda Ruda Śląska 2:4 (1:0)
Bramki: Krystian Michalak, Maciej Urtnowski – Mateusz Mrowiec x3, Daniel Jagodziński

AZS UMCS: Furtak, Kiszka – Ławicki, Tarkowski, Mietlicki, Urtnowski, Ma. Ostrowski, Szafrański, Król, Michalak, Fularski.