Kalendarz kibica na weekend (13-14 października)

Kalendarz kibica na weekend (13-14 października)

Nowość na Lubsport! W kalendarzu kibica będziemy prezentować spis wszystkich meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego, którymi zajmujemy się na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami sportowymi mającymi miejsce w drugi weekend października.

SOBOTA

Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski o godzinie 12:00 (piłka nożna, III liga, grupa IV)
Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik o godzinie 15:00 (piłka nożna, III liga, grupa IV)
Lublinianka – Kłos Chełm o godzinie 15:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
Hetman Zamość – Górnik II Łęczna o godzinie 15:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
MKS Ryki – Orlęta Łuków o godzinie 15:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
KS Uniwersytet Radom – MKS Padwa Zamość o godzinie 15:00 (piłka ręczna mężczyzn, I liga grupa C)
MKS AZS UMCS Lublin – SR Sośnica Gliwice o godzinie 16:30 (piłka ręczna kobiet, I liga grupa B)
Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski o godzinie 17:00 (piłka nożna, III liga, grupa IV)
LUK AZS UMCS Lublin – MKS SAN-Pajda Jarosław o godzinie 17:00 (siatkówka kobiet, II liga grupa 4)
MKS Avia Świdnik – PZL Sędziszów Małopolski o godzinie 17:00 (siatkówka mężczyzn, II liga grupa 6)
Górnik Łęczna – Znicz Pruszków o godzinie 18:00 (piłka nożna, II liga)
LUK Politechnika Lublin – Karpaty PWSZ Krosno o godzinie 18:00 (siatkówka mężczyzn, II liga grupa 6)
MOS Wola Warszawa – KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski (siatkówka mężczyzn, II liga grupa 2)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – SMS PZPS II Szczyrk o godzinie 18:00 (siatkówka kobiet, II liga grupa 4)
AZS AWF Biała Podlaska – KPR Legionowo o godzinie 18:00 (piłka ręczna mężczyzn, I liga grupa C)
Górnik Zabrze – Azoty Puławy o godzinie 18:30 (piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga)
Investinthewest Enea Gorzów Wielkopolski – Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin o godzinie 19:10 (koszykówka kobiet, Energa Basket Liga)
Buskowianka Busko Zdrój – AZS UMCS Lublin o godzinie 20:00 (futsal, I liga grupa południowa)

NIEDZIELA

Olimpia Szczecin – AZS PSW Biała Podlaska o godzinie 11:00 (piłka nożna kobiet, Ekstraliga)
Azoty II Puławy – UKS Olimpia Biała Podlaska o godzinie 11:00  (piłka ręczna mężczyzn, II liga grupa III A)
Miasto Szkła Krosno – TBV Start Lublin o godzinie 12:40 (koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga)
Pabiks FormauDyBy Pabianice – AZS UMCS Lublin (piłka ręczna mężczyzn, II liga grupa III A)
LUK AZS UMCS Lublin – SMS PZPS II Szczyrk o godzinie 18:00 (siatkówka kobiet, II liga grupa 4)
BKS Lublin – Karpaty Krosno o godzinie 12:00 (piłka nożna, Centralna Liga Juniorów U17)
Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew  o godzinie 12:00 (rugby, Ekstraliga)
Arka Gdynia – Motor Lublin o godzinie 13:00 (piłka nożna, Centralna Liga Juniorów)
Huczwa Tyszowce – Start Krasnystaw o godzinie 14:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
Wisła Puławy – Wiślanie Jaśkowice o godzinie 15:00 (piłka nożna, III liga, grupa IV)
Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm o godzinie 15:00 (piłka nożna, III liga, grupa IV)
Stal Kraśnik – Stal Rzeszów o godzinie 15:00 (piłka nożna, III liga, grupa IV)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kryształ Werbkowice o godzinie 15:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
Łada 1945 Biłgoraj – Włodawianka Włodawa o godzinie 15:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
Polesie Kock – Lewart Lubartów o godzinie 15:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
Powiślak Końskowola – Victoria Żmudź o godzinie 15:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
Górnik  Łęczna – Medyk Konin o godzinie 15:00 (piłka nożna kobiet, Ekstraliga)
Akademia Koszykówki Legii Warszawa – TBV Start Lublin o godzinie 16:00 (koszykówka mężczyzn, II liga grupa B)
U!NB AZS UMCS Lublin – ZKS Stal Stalowa Wola o godzinie 17:00 (koszykówka mężczyzn, II liga grupa B)
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – MKS Perła Lublin o godzinie 18:00 (piłka ręczna kobiet, PGNiG Superliga).