Kalendarz kibica na weekend (16-18 listopada)

Kalendarz kibica na weekend (16-18 listopada)

Co nas czeka tym razem? Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń sportowych mającymi miejsce w trzeci weekend listopada.

PIĄTEK

KOSZYKÓWKA

TBV Start Lublin – AZS Koszalin o godzinie 19:00 (Energa Basket Liga)


SOBOTA

KOSZYKÓWKA

TBV II Start Lublin – Sokół Ostrów Mazowiecka o godzinie 13:00 (II liga mężczyzn, grupa B)
U!NB AZS UMCS Lublin – KS Rosa-Sport Radom o godzinie 17:00 (II liga mężczyzn, grupa B)

PIŁKA NOŻNA

Kłos Chełm – Lewart Lubartów o godzinie 12:00 (IV liga lubelska)
Wiślanie Jaśkowice – Motor Lublin o godzinie 13:00 (III liga, grupa IV)
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik o godzinie 13:00 (III liga, grupa IV)
Avia Świdnik – Sokół Sieniawa o godzinie 13:00 (III liga, grupa IV)
Podlasie Biała Podlaska – Wisła Puławy o godzinie 13:00 (III liga, grupa IV)
Victoria Żmudź – Start Krasnystaw o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
MKS Ryki – Hetman Zamość o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Polesie Kock – Lublinianka o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Łada 1945 Biłgoraj – Górnik II Łęczna o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Skra Częstochowa – Górnik Łęczna o godzinie 13:30 (II liga)
Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz o godzinie 13:30 (III liga, grupa IV)
Legia Warszawa – Motor Lublin o godzinie 14:00 (Centralna Liga Juniorów)

PIŁKA RĘCZNA

AZS UMCS Lublin – UMKS Orlęta Zwoleń o godzinie 16:00 (II liga mężczyzn, grupa III A)
Azoty Puławy – UMF Selfoss o godzinie 18:00 (Puchar EHF mężczyzn)
AZS AWF Biała Podlaska – SPR ROKiS Radzymin o godzinie 18:00 (I liga mężczyzn, grupa C)
SPR PWSZ Tarnów – MKS Padwa Zamość o godzinie 18:00 (I liga mężczyzn, grupa C)
MKS AZS UMCS Lublin – AZS AWF Warszawa o godzinie 18:30 (I liga kobiet, grupa B)
E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin o godzinie 20:00 (Puchar EHF kobiet)

SIATKÓWKA

LUK AZS UMCS Lublin – MKS Sokół Radzionków o godzinie 17:00 (II liga kobiet, grupa 4)
LUK Politechnika Lublin – KKS Kozienice  o godzinie 18:00 (II liga mężczyzn, grupa 6)
BAS Białystok – KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski o godzinie 18:00 (II liga mężczyzn, grupa 2)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Pogoń Proszowice o godzinie 18:00 (II liga kobiet, grupa 4)


NIEDZIELA

FUTSAL

GSF Gliwice – AZS UMCS Lublin o godzinie 16:00 (I liga, grupa południowa)

PIŁKA NOŻNA

AZS PSW Biała Podlaska – Górnik Łęczna o godzinie 11:00 (Ekstraliga kobiet)
BKS Lublin – Korona Kielce o godzinie 12:00 (Centralna Liga Juniorów U17)
Orlęta Łuków – Włodawianka Włodawa o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Huczwa Tyszowce – Tomasovia Tomaszów Lubelski o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)

PIŁKA RĘCZNA

Azoty II Puławy – KKS Włókniarz Konstantynów o godzinie 11:00 (II liga mężczyzn, grupa III A)
UKS Olimpia Biała Podlaska – Hutchinson Anilana Łódź o godzinie 15:00 (II liga mężczyzn, grupa III A).