Kalendarz kibica na weekend (3-4 listopada)

Kalendarz kibica na weekend (3-4 listopada)

Nowość na Lubsport! W kalendarzu kibica będziemy prezentować spis wszystkich meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego, którymi zajmujemy się na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami sportowymi mającymi miejsce w pierwszy weekend listopada.

SOBOTA

FUTSAL

AZS UMCS Lublin – Gwiazda Ruda Śląska o godzinie 15:00 (I liga grupa południowa)

PIŁKA NOŻNA

Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków o godzinie 11:00 (III liga, grupa IV)
AZS PSW Biała Podlaska – Czarni Sosnowiec o godzinie 11:00 (Ekstraliga kobiet)
Górnik Łęczna – AZS Wrocław o godzinie 12:00 (Ekstraliga kobiet)
Podhale Nowy Targ – Motor Lublin o godzinie 13:00 (III liga, grupa IV)
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Kraśnik o godzinie 13:00 (III liga, grupa IV)
Hetman Zamość – Polesie Kock o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Chełmianka Chełm – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski o godzinie 14:00 (III liga, grupa IV)
Avia Świdnik – Czarni Połaniec o godzinie 14:00 (III liga, grupa IV)
Soła Oświęcim – Wisła Puławy o godzinie 14:00 (III liga, grupa IV)
Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska o godzinie 14:00 (III liga, grupa IV)
Kłos Chełm – Victoria Żmudź o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Start Krasnystaw – MKS Ryki o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Lublinianka – Łada 1945 Biłgoraj o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)

PIŁKA RĘCZNA 

AZS UMCS Lublin – Hutchinson Anilana Łódź o godzinie 12:00 (II liga mężczyzn, grupa III A)
SPR PWSZ Tarnów – AZS AWF Biała Podlaska o godzinie 16:00 (I liga mężczyzn, grupa C)
MKS AZS UMCS Lublin – SPR JKS Jarosław o godzinie 18:00 (I liga kobiet, grupa B)

SIATKÓWKA

LUK AZS UMCS Lublin – KS Marba Sędziszów Małopolski o godzinie 17:00 (II liga kobiet, grupa 4)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Silesia Volley MSK Mysłowice o godzinie 18:00 (II liga kobiet, grupa 4)
LUK Politechnika Lublin – Neobus RAF-MAR Sołek Cars Niebylec o godzinie 18:00 (II liga mężczyzn, grupa 6)
MKS Avia Świdnik – KS Błękitni Ropczyce o godzinie 18:00 (II liga mężczyzn, grupa 6)


NIEDZIELA

KOSZYKÓWKA

TBV Start Lublin – GTK Gliwice o godzinie 12:30 (Energa Basket Liga)
Siarka Tarnobrzeg – TBV II Start Lublin o godzinie 16:00 (II liga mężczyzn, grupa B)
CCC Polkowice – Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin o godzinie 18:00 (Energa Basket Liga Kobiet)
U!NB AZS UMCS Lublin – Dziki Warszawa o godzinie 18:30 (II liga mężczyzn, grupa B)

PIŁKA NOŻNA

Motor Lublin – Jagiellonia Białystok o godzinie 12:00 (Centralna Liga Juniorów)
Lewart Lubartów – Orlęta Łuków o godzinie 12:00 (IV liga lubelska)
Włodawianka Włodawa – Powiślak Końskowola o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Kryształ Werbkowice – Huczwa Tyszowce  o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Radomiak Radom – Górnik Łęczna o godzinie 14:00 (II liga)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Górnik II Łęczna o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Stal Mielec – BKS Lublin o godzinie 14:30 (Centralna Liga Juniorów U17)

PIŁKA RĘCZNA

UKS Olimpia Biała Podlaska – KKS Włókniarz Konstantynów o godzinie 15:00 (II liga mężczyzn, grupa III A)
KPR Legionowo – MKS Padwa Zamość o godzinie 16:00 (I liga mężczyzn, grupa C)
Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin o godzinie 18:00 (PGNiG Superliga kobiet).