Kalendarz kibica na weekend (5-7 kwietnia)

Kalendarz kibica na weekend (5-7 kwietnia)

W pierwszy weekend kwietnia oczy wielu kibiców sportu na Lubelszczyźnie będą skierowane w dwie strony: na turniej półfinałowy o wejście do I ligi siatkówki mężczyzn, który zostanie rozegrany w Świdniku oraz na Al. Zygmuntowskie, gdzie Speed Car Motor Lublin zainauguruje rozgrywki PGE Ekstraligi. Co jeszcze przed nami?

PIĄTEK

PŁYWANIE
Akademickie Mistrzostwa Polski rozgrywane na Aqua Lublin od godziny 9:00 w piątek i w sobotę

PIŁKA NOŻNA
Polska – Włochy na Arenie Lublin o godzinie 18:00

SIATKÓWKA*
X Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej w Stoczku Łukowskim od godziny 15:00


SOBOTA

KOSZYKÓWKA

TBV Start Lublin – Trefl Sopot o godzinie 12:40 (Energa Basket Liga)
Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin – CCC Polkowice o godzinie 17:00 (Energa Basket Liga Kobiet, faza play-off)

PIŁKA NOŻNA

Podlasie Biała Podlaska – Motor Lublin o godzinie 14:00 (III liga, grupa IV)
Lublinianka – Orlęta Łuków o godzinie 15:00 (IV liga lubelska)
Wisła Puławy – Stal Kraśnik o godzinie 16:00 (III liga, grupa IV)
Avia Świdnik – Chełmianka Chełm o godzinie 16:00 (III liga, grupa IV)
Orlęta Radzyń Podlaski – Podhale Nowy Targ o godzinie 16:00 (III liga, grupa IV)
Hetman Zamość – Lewart Lubartów o godzinie 16:00 (IV liga lubelska)
Olimpia Elbląg – Górnik Łęczna o godzinie 18:00 (II liga)

PIŁKA RĘCZNA

Orlen Wisła Płock – Azoty Puławy o godzinie 15:00 (Puchar Polski)
AZS AWF Warszawa – MKS AZS UMCS Lublin o godzinie 17:00 (I liga kobiet, grupa B)
Bestios Białystok – UKS Olimpia Biała Podlaska o godzinie 17:00 (II liga mężczyzn, grupa III niemistrzowska)
UMKS Trójka Ostrołęka – Azoty II Puławy o godzinie 17:00 (II liga mężczyzn, grupa III mistrzowska)
AZS AWF Biała Podlaska – MKS Padwa Zamość o godzinie 18:00 (I liga mężczyzn, grupa C)

RUGBY

Budowlani Lublin – Skra Warszawa o godzinie 14:00 (Ekstraliga rugby)


NIEDZIELA

KOSZYKÓWKA

Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin – CCC Polkowice o godzinie 19:00 (Energa Basket Liga Kobiet, faza play-off) – tylko w przypadku wygranej gospodyń w sobotnim meczu

FUTSAL

AZS UMCS Lublin – Berland OSiR Komprachcice o godzinie 14:00 (I liga, grupa południowa)

PIŁKA NOŻNA

Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola o godzinie 11:00 (IV liga lubelska)
Huczwa Tyszowce – Kłos Chełm o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Łada 1945 Biłgoraj – Polesie Kock o godzinie 15:00 (IV liga lubelska)
Kryształ Werbkowice – Victoria Żmudź o godzinie 15:00 (IV liga lubelska)
Włodawianka Włodawa – Start Krasnystaw o godzinie 15:00 (IV liga lubelska)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – MKS Ryki o godzinie 16:00 (IV liga lubelska)
Stal Mielec – Motor Lublin o godzinie 12:00 (Centralna Liga Juniorów U17)
Motor Lublin – Górnik Zabrze o godzinie 14:00 (Centralna Liga Juniorów)
BKS Lublin – Wisła Kraków o godzinie 17:00 (Centralna Liga Juniorów U17)

PIŁKA RĘCZNA

UKS Olimpia Biała Podlaska – KS Warszawianka o godzinie 13:30 (II liga mężczyzn, grupa III niemistrzowska)

ŻUŻEL
Speed Car Motor Lublin – MRGARDEN GKM Grudziądz o godzinie 19:00 (PGE Ekstraliga).

*w kalendarzu nie zostały uwzględnione turnieje siatkówki kobiet i mężczyzn, których dokładne terminarze można znaleźć w tym i w tym miejscu