Wygrana na półmetku sezonu

Wygrana na półmetku sezonu

Wygraną 6:3 na korzyść AZS-u UMCS Lublin zakończył się niedzielny mecz futsalu rozgrywany w ramach 11. kolejki I ligi grupy południowej. Do przerwy Dziki przegrywały 0:2 z FK Odra Opole, ale po niej podopieczni Artura Gadzickiego wrzucili wyższy bieg i zaaplikowali rywalom aż sześć bramek. – Ten mecz w naszym wykonaniu, był taki, jak cała runda, a więc typowy rollercoaster. Zaprezentowaliśmy się od słabej postawy po bardzo dobrą. Po pierwszej części spotkania przegrywaliśmy 0:2 i całe szczęście, że zdołaliśmy wrócić na jego drugą część. Zawodnicy zmobilizowali się i podeszli do tego starcia tak, jak powinni od początku. Na koniec pierwszej rundy zdobyliśmy trzy punkty i z tego jesteśmy zadowoleni – mówi szkoleniowiec lublinian. 

AZS UMCS Lublin – FK Odra Opole 6:3 (0:2)
Bramki: Maciej Urtnowski, Tomasz Ławicki, Łukasz Mietlicki x2, Mateusz Szafrański x2 – Robert Brzęczek x2, Stefan Karnatowski

AZS UMCS: Hajkowski, Ziętek – Ma. Ostrowski, Mietlicki, Szafrański, Michalak, Ławicki, Mordziński, Tarkowski, Urtnowski, Król, Kozieł.

Odra: Krzywicki, Konieczny – Karnatowski, Nesterów, Krok, Tosik, Kryvoruchyshak, Jaskólski, Łopuch, Osuchowski, Brzęczek.