Bezbramkowy remis Górnika w ostatnim sparingu przed nowym sezonem

Bezbramkowy remis Górnika w ostatnim sparingu przed nowym sezonem

Na tydzień przed startem sezonu 2019/2020 rozgrywek II ligi Górnik Łęczna udał się na ostatni sparing do Radomia, mierząc się z miejscowym Radomiakiem. W ostatecznym rozrachunku spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Był to pierwszy nierozstrzygnięty mecz zielono-czarnych w ósmym sprawdzianie w letnim okresie przygotowawczym. Wcześniej łęcznianie odnieśli cztery zwycięstwa oraz trzykrotnie schodzili z boiska pokonani. Po powrocie do domu, na stadionie w Łęcznej odbyła się prezentacja pierwszej drużyny w nowych koszulkach, w których piłkarze wystąpią w nadchodzącym sezonie.

Radomiak Radom − Górnik Łęczna 0:0

Radomiak: Haluch (60′ Kochalski) − Jakubik, Pietrzyk (63′ Klabnik), Cichocki (63′ Grudniewski), Abramowicz, Kaput, Karwot (70′ Banasiak), Makowski (85′ Nowakowski), Michalski (70′ Mikita), Leandro Pereira (78′ Luz), Górski (85′ Sokół).

Górnik: (I połowa) Kostrzewski − Leandro, Pajnowski, Baranowski, Orłowski − Stromecki, Szczerba, Wójcik, Stasiak, Lewandowski − Wojciechowski. (II połowa) Rojek − Sasin, Pajnowski, Midzierski, Zagórski − Korczakowski, Tymosiak, Wójcik, Mackiewicz, Goliński − Wojciechowski.

fot. Górnik Łęczna