Druzgocąca porażka Górnika w Grudziądzu

Do 66. minuty sobotniego meczu Górnik Łęczna remisował na wyjeździe 1:1 z Olimpią Grudziądz. Od tego momentu jednak na boisku przeważali tylko gospodarze, którzy jeszcze pięciokrotnie trafili do bramki strzeżonej przez Patryka Rojka. Być może wpływ na to miała czerwona kartka dla Piotra Rogali, po której zielono-czarni musieli grać w osłabieniu. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się wprowadzony w drugiej połowie na boisko 20-letni Mikołaj Gabor, który w ciągu sześciu minut trafił do siatki gości. Dla podopiecznych Franciszka Smudy to już druga porażka odniesiona na wiosnę.

W następnej kolejce Górnik Łęczna podejmie Widzew Łódź (31 marca, 13:05).

Olimpia Grudziądz – Górnik Łęczna 6:1 (1:1)