Dwa wzmocnienia zielono-czarnych

Dwa wzmocnienia zielono-czarnych

Na początku tygodnia Górnik Łęczna poinformował o rozstaniu z Adrianem Łuszkiewiczem. Po kilku dniach rozmowy z 32-latkiem zostały wznowione i ostatecznie zdecydował się on pozostać na Lubelszczyźnie. Umowę z zielono-czarnymi podpisał też wychowanek BKS-u Lublin, Jakub Zagórski (na zdjęciu).

Adrian Łuszkiewicz trafił do Górnika Łęczna przed rundą wiosenną sezonu 2017/2018. W zielono-czarnych barwach rozegrał 14 spotkań.

– Osobiście cieszę się, że finalnie Adrian z nami zostaje. To pokazuje, że Górnik Łęczna jest dobrym miejscem do pracy. Wierzę, że nasza młodzież skorzysta z doświadczenia Adriana, a on będzie dla nich wzorem do naśladowania – mówi prezes klubu Veljko Nikitović, za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej zielono-czarnych.

– Dziękuję zarządowi i trenerowi za zaufanie. Cieszę się z podpisanej umowy. Będę dawał z siebie wszystko dla dobra drużyny – zapewnia 32-latek.

Kontraktem z zielono-czarnymi związał się również Jakub Zagórski. Wychowanek BKS-u Lublin przez ostatnie dwa sezony reprezentował barwy Puszczy Niepołomice. W minionej kampanii rozegrał 3 spotkania.

– Jakub jest młodym i pełnym chęci do gry zawodnikiem. Ma za sobą ciekawe doświadczenia w Akademii Lecha Poznań. Wierzymy, że wykorzysta swoją szansę w Górniku Łęczna dodaje Nikitović.

– Bardzo chciałem przyjść do Górnika, dlatego cieszę się, że wszystko udało się sfinalizować. Chcę tutaj grać i rozwijać się. Będę mocno pracował, żeby drużyna miała ze mnie jak najwięcej pożytku obiecuje 21-latek.

fot. Górnik Łęczna