Górnik Łęczna otrzymał zgodę na treningi grupowe

Górnik Łęczna otrzymał zgodę na treningi grupowe

Bardzo dobre wieści dotarły do piłkarzy i sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Górnika Łęczna. Przeprowadzone badania diagnostyczne wykazały, że wszyscy z nich są zdrowi, więc zespół może wrócić do treningów grupowych. W zajęciach weźmie udział maksymalnie 14 osób. Spośród ligowych rywali zielono-czarnych bez udzielonej zgody pozostaje jedynie Skra Częstochowa. Dodatkowe testy dla sześciu osób z częstochowskiego klubu, które miały kontakt z koronawirusem zostały przeprowadzone w poniedziałek 11 maja.

OFICJALNY KOMUNIKAT ZAMIESZCZONY NA STRONIE INTERNETOWEJ GÓRNIKA ŁĘCZNA:

“Zespół Medyczny PZPN po przeprowadzeniu analizy wyników badań na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2 wydał zgodę na treningi grupowe pierwszego zespołu Górnika Łęczna od 12 maja. Zielono-czarni odbędą pierwsze wspólne zajęcia po ponad dwumiesięcznej przerwie.

W piątek, 8 maja 2020 roku, we wszystkich klubach II ligi przeprowadzone zostały badania diagnostyczne – przesiewowe na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2. Do tej pory zgodę na powrót do treningów drużynowych uzyskało 15 klubów II ligi.”

fot. Górnik Łęczna (archiwum)

0 0 vote
Article Rating