Górnik przełamał się w meczu z czerwoną latarnią ligi

Drugie zwycięstwo tej wiosny odnieśli piłkarze Górnika Łęczna, którzy w meczu 29. kolejki rozgrywek II ligi pokonali na wyjeździe Rozwój Katowice 1:0. Jedyną bramkę w czwartkowym spotkaniu strzelił w 60. minucie starcia Paweł Wojciechowski, który pojawił się na placu gry w drugiej połowie. Dla zielono-czarnych była to pierwsza wygrana w lidze od 3 marca.

W następnej kolejce Górnik Łęczna podejmie Pogoń Siedlce (24 kwietnia, 17:00).

Rozwój Katowice – Górnik Łęczna 0:1 (0:0)
Bramka: Paweł Wojciechowski 60′

Rozwój: Soliński – Olszewski, Lepiarz (75′ Mońka), Gancarczyk, Łączek – Andrzejczak, Kurowski, Płonka (61′ Niedojad), Baranowicz (81′ Lazar), Musiolik – Wrzesień (58′ Paszek).

Górnik: Kostrzewski – Orłowski, Borodai, Midzierski, Szewczyk – Kowalski (89′ Klepacki), Jodłowski (56′ Łuszkiewicz), Nakrosius, Korczakowski (75′ Kukułowicz), Pisarczuk (46′ Wojciechowski) – Dzięgielewski.

Żółte kartki: Daniel Paszek, Olivier Lazar – Donatas Nakrosius, Tomasz Midzierski, Filip Szewczyk, Bartłomiej Kukułowicz
Sędziował: Paweł Kukla (Kraków).