I kolejna porażka Górnika Łęczna…

Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu 2018/2019 piłkarze Górnika Łęczna doznali dziesiątej porażki w rozgrywkach II ligi. Na wyjeździe zielono-czarni ulegli 0:2 Zniczowi Pruszków. Drużyna z Mazowsza na prowadzenie w niedzielnym meczu wyszła w 14. minucie, a Adriana Kostrzewskiego pokonał Paweł Tarnowski. Nadzieje na korzystny rezultat w tym spotkaniu dla Górnika prysły w 62. minucie. Najpierw czerwoną kartką ukarany został Donatas Nakrosius, a sto dwadzieścia sekund później piłkę do własnej bramki skierował Tomasz Midzierski, w efekcie czego gospodarze wyprzedzili łęcznian w ligowej tabeli.

W następnej kolejce Górnik Łęczna podejmie Siarkę Tarnobrzeg (5 maja, 17:00).

Znicz Pruszków – Górnik Łęczna 2:0 (1:0)
Bramki: Paweł Tarnowski 14′, Tomasz Midzierski 64′ (gol samobójczy)

Górnik: Kostrzewski – Kukułowicz, Borodai, Midzierski, Klepacki – Kowalski (79′ Pigiel), Nakrosius, Sasin (59′ Pisarczuk), Korczakowski, Mroczek (46′ Stasiak) – Dzięgielewski (71′ Jodłowski).

Znicz: Misztal – Bochenek, Rybak, Wrześniewski, Smoleń – Tarnowski (70′ Stromecki), Małachowski, Machalski (77′ Faliszewski), Czarnowski, Rackiewicz (73′ Pyrka) – Zjawiński.

Żółte kartki: Maciej Machalski – Donatas Nakrosius x2, Tomasz Midzierski, Bartłomiej Kukułowicz
Czerwona kartka: Donatas Nakrosius 62′ (za drugą żółtą)