Jakub Drzewiecki odchodzi z Górnika

Blisko cztery lata trwała współpraca Jakuba Drzewieckiego z Górnikiem Łęczna. Były zawodnik futsalowej drużyny AZS UMCS Lublin nie jest już rzecznikiem prasowym zielono-czarnych.

– Dziękuję wszystkim za 3,5 roku wspólnej pracy, która była dla mnie dużą przyjemnością. To wielkie szczęście móc pracować i spełniać się w takiej pasji jak piłka nożna. Dziękuję przedstawicielom rad nadzorczych, prezesom, członkom zarządów spółki oraz partnerom i sponsorom, a szczególne słowa podziękowania kieruję w stronę sponsora strategicznego LW Bogdanka SA. Przede mną kolejne, nie tylko sportowe wyzwania, w których z pewnością będę mógł wykorzystać doświadczenie zdobyte podczas pracy w Górniku. Życzę wszystkim dobrej kondycji i wytrwałości w codziennej pracy. Do zobaczenia na stadionie! – mówi Jakub Drzewiecki.

29-latek pracował na stanowisku rzecznika prasowego w Górniku Łęczna od 2015 roku. W ekstraklasowym Górniku odpowiadał za politykę informacyjną spółki. Tworzył media klubowe i zbudował od podstaw telewizję Górnika Łęczna. Od 10 lat współpracuje z organizacjami sportowymi w zakresie komunikacji i organizacji wydarzeń. Obecnie jest uczestnikiem pierwszej polskiej edycji kursu UEFA Certificate in Football Management.

fot. Przemek Gąbka