Joker Wojciechowski. Triumf Górnika przed własną publicznością

Zwycięstwem 2:1 piłkarze Górnika Łęczna zainaugurowali sezon 2018/2019 na własnym stadionie. Po wyrównanej pierwszej połowie, zakończonej remisem 1:1, bramkę na wagę trzech punktów w 77. minucie spotkania zdobył Paweł Wojciechowski. 28-latek trafił po raz drugi w bieżącej kampanii i drugi raz dał swojej drużynie co najmniej oczko. Zespół z Lubelszczyzny swój kolejny mecz rozegra 3 sierpnia o godzinie 18:00 (z ROW-em 1964 Rybnik).

Górnik Łęczna – Skra Częstochowa 2:1 (1:1)
Bramki: Łukasz Sosnowski 17′, Paweł Wojciechowski 77′ – Damian Nowak 31′

Górnik: Prusak – Zagórski, Waleńcik, Pajnowski, Sasin (66′ Pisarczuk) – Dzięgielewski, Tymosiak, Łuszkiewicz, Sosnowski (75′ Bętkowski), Szysz (87′ Korczakowski) – Chrzanowski (61′ Wojciechowski).

Skra: Biegański – Mastelarz (59′ Jurek), Błaszkiewicz, Woldan, Tomczyk – Napora, Kowalczyk, Ogłaza (46′ Zalewski), Nocoń, Olejnik – Nowak (69′ Niedbała).

Żółte kartki: Kamil Bętkowski, Adrian Łuszkiewicz – Piotr Nocoń, Sławomir Ogłaza, Wojciech Jurek
Sędziował: Sebastian Załęski (Ostrołęka).