Kamil Kiereś przedłużył kontrakt z Górnikiem Łęczna!

Kamil Kiereś przedłużył kontrakt z Górnikiem Łęczna!

Już w najbliższą środę zawodnicy Górnika Łęczna wznowią rywalizację na II-ligowych boiskach wyjazdowym spotkaniem z GKS-em Katowice. Przed tym meczem klub z Łęcznej poinformował o przedłużeniu kontraktu z Kamilem Kieresiem i całym sztabem szkoleniowym do 30 czerwca 2021 roku. Asystentem trenera Kieresia nadal będzie Andrzej Orszulak, a z bramkarzami wciąż będzie pracował wieloletni zawodnik Górnika Sergiusz Prusak.

Trener Kamil Kiereś prowadzi ekipę z Łęcznej od czerwca 2019 roku. Pod wodzą 45-letniego szkoleniowca zielono-czarni rozegrali 25 spotkań, w których zanotowali bilans czternastu zwycięstw, sześciu remisów i pięciu porażek. Obecnie, po 22 rozegranych kolejkach II ligi łęcznianie zajmują drugie miejsce w tabeli II ligi ze stratą pięciu punktów do prowadzącego Widzewa Łódź.

– Jesteśmy zadowoleni ze współpracy ze sztabem trenerskim. Zapracowali oni swoimi wynikami na nasze zaufanie, dlatego zdecydowaliśmy się już dziś przedłużyć naszą współpracę – powiedział za pośrednictwem klubowych mediów prezes Górnika Piotr Sadczuk.

fot. Górnik Łęczna (archiwum)