Karuzela transferowa drużyn z województwa lubelskiego

Karuzela transferowa drużyn z województwa lubelskiego

Wraz z początkiem stycznia zostało otwarte zimowe okienko transferowe. Do jego zakończenia będziemy w tym tekście odnotowywali transfery potwierdzone przez zespoły z Lubelszczyzny.

II LIGA

Górnik Łęczna
Przyszli: Adrian Cierpka (Warta Poznań), Bartłomiej Kalinkowski (ŁKS Łódź), Bartosz Śpiączka (ostatnio bez klubu)
Odeszli: Karol Mackiewicz, Donatas Nakrosius (Garbarnia Kraków)


III LIGA GRUPA IV

Avia Świdnik
Przyszli: Paweł Uliczny (Chełmianka Chełm), Krystian Mroczek (Victoria Żmudź), Dawid Niewęgłowski (Chełmianka Chełm), Krzysztof Kurek (wypożyczony z Wisły Puławy do końca rundy wiosennej)
Odeszli: Mateusz Lusiusz, Krzysztof Jaśkiewicz, Dariusz Partyka (wypożyczony do Wisłoki Dębica do końca rundy wiosennej), Piotr Piotrowski (wyjazd za granicę)

Chełmianka Chełm
Przyszli: Jan Konojacki (trener), Michał Grądz, Krzysztof Rak (obaj powrócili z wypożyczenia z Kłosa Chełm), Dawid Kuśmierz (Powiślak Końskowola)
Odeszli: Tomasz Złomańczuk (trener), Maciej Kraśniewski (koniec wypożyczenia z Motoru Lublin), Norbert Myszka (Hetman Zamość), Paweł Uliczny (Avia Świdnik), Paweł Wolski (Siarka Tarnobrzeg), Patryk Czułowski (Wigry Suwałki), Dawid Niewęgłowski (Avia Świdnik), Kamil Kocoł (Podlasie Biała Podlaska), Damian Kuśmierz (Sparta Rejowiec Fabryczny), Michał Wołos (Orlęta Radzyń Podlaski), Cezary Osuch, Kamil Warecki (Kryształ Werbkowice)

Hetman Zamość
Przyszli: Marcin Płuska (trener), Krzysztof Zaremba (ostatnio Olimpia Elbląg), Norbert Myszka (Chełmianka Chełm), Daniel Dybiec (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Grzegorz Gibki (Unia Skierniewice), Patryk Baran (Stomil Olsztyn)
Odeszli: Jacek Ziarkowski (trener), Jakub Buczek (koniec wypożyczenia z Motoru Lublin), Mateusz Olszak (Kryształ Werbkowice), Bruno Wacławek (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Michał Amermajster, Kacper Kopyciński

Motor Lublin
Przyszli: Maciej Kraśniewski (powrót z wypożyczenia z Chełmianki Chełm), Rafał Król (Stal Kraśnik), Jakub Buczek (powrót z wypożyczenia z Hetmana Zamość), Krzysztof Ropski (Siarka Tarnobrzeg), Krystian Kalinowski (Stal Stalowa Wola), Filip Wójcik (Stal Stalowa Wola), Nazar Melnyczuk (Wołyń Łuck)
Odeszli: Rafał Strączek (koniec wypożyczenia ze Stali Mielec), Szymon Kamiński (wypożyczony do Orląt Radzyń Podlaski), Tomasz Brzyski (Lublinianka), Grzegorz Bonin (Lublinianka), Krystian Krupa, Rafał Kruczkowski, Michał Grunt (wypożyczony do końca rundy wiosennej do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)

Orlęta Radzyń Podlaski
Przyszli: Artur Bożyk (trener), Przemysław Kwiatkowski (Chełmianka Chełm), Szymon Kamiński (wypożyczony z Motoru Lublin), Kacper Marczuk (Grom Kąkolewnica), Michał Wołos (Chełmianka Chełm)
Odeszli: Rafał Borysiuk (trener), Mariusz Chmielewski (Podlasie Biała Podlaska), Michał Sadowski

Podlasie Biała Podlaska
Przyszli: Michał Lach (Polonia Warszawa), Patryk Pakuła (Huragan Międzyrzec Podlaski), Mariusz Chmielewski (Orlęta Radzyń Podlaski), Sebastian Całka (Huragan Międzyrzec Podlaski), Antoni Jemioł (Orlęta Łuków), Wiktor Kwiatkowski (Znicz Biała Piska), Oskar Kasperek (Polesie Kock), Kamil Kocoł (Chełmianka Chełm)
Odeszli: Paweł Komar (Huragan Międzyrzec Podlaski), Maciej Zagórski, Mateusz Jastrzębski (powrót z wypożyczenia do Olimpii Zambrów), Mateusz Konaszewski (wypożyczony do Huraganu Międzyrzec Podlaski do końca rundy wiosennej), Karol Buzun (przerwa w grze), Maciej Wrzosek, Michał Pyrka, Krystian Kuron, Jacek Mielnik

Stal Kraśnik
Przyszli: Bohdan Bławacki (trener), Przemysław Dwórzyński (Błonianka Błonie)
Odeszli: Jarosław Pacholarz (trener), Julien Tadrowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Rafał Król (Motor Lublin), Sebastian Ciołek (Sokół Sieniawa), Marcin Świech, Jakub Kmita, Michał Wawryszczuk

Wisła Puławy
Przyszli: Błażej Cyfert (Stal Rzeszów), Tomasz Zając (Bałtyk Gdynia), Dominik Cheba (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Dariusz Brągiel (Wisła Sandomierz), Kacper Kołotyło (wypożyczony z Odry Opole do końca roku)
Odeszli: Konrad Szczotka (wypożyczony do Lewartu Lubartów do końca rundy wiosennej), Krystian Żelisko (wypożyczony do Lewartu Lubartów na rok z możliwością skrócenia w czerwcu 2020 roku), Arkadiusz Maksymiuk (Lewart Lubartów), Piotr Zmorzyński (Stal Stalowa Wola), Krzysztof Kurek (wypożyczony do Avii Świdnik do końca rundy wiosennej), Krystian Kusal (wypożyczony do Powiślaka Końskowola do końca rundy wiosennej)


IV liga lubelska

Górnik II Łęczna
Przyszli:
Odeszli: Kuba Sowa (nie wznowił treningów)

Granit Bychawa
Przyszli: Klim Morenkov (POM Iskra Piotrowice), Bartłomiej Radziewicz (Avia II Świdnik)
Odeszli:

Huczwa Tyszowce
Przyszli: Daniel Pyś (Potok Sitno)
Odeszli: Adam Onkiewicz, Michał Czachor (obaj nie wznowili treningów)

Huragan Międzyrzec Podlaski
Przyszli: Paweł Komar (Podlasie Biała Podlaska), Mateusz Konaszewski (wypożyczony z Podlasia Biała Podlaska do końca rundy wiosennej)
Odeszli: Michał Gromysz, Patryk Pakuła (Podlasie Biała Podlaska), Sebastian Całka (Podlasie Biała Podlaska)

Kłos Chełm
Przyszli:
Odeszli: Michał Grądz, Krzysztof Rak (obaj powrócili z wypożyczenia do Chełmianki Chełm), Sławomir Wyrostek (koniec kariery), Paweł Żwirbla (sprawy zawodowe), Tomasz Wikło, Przemysław Huk (Sparta Rejowiec Fabryczny)

Kryształ Werbkowice
Przyszli: Mateusz Olszak (Hetman Zamość), Robert Suchodolski (Olimpia Miączyn), Kamil Warecki (Chełmianka Chełm)
Odeszli: Filip Filipczuk

Lewart Lubartów
Przyszli: Konrad Szczotka (wypożyczony z Wisły Puławy do końca rundy wiosennej), Krystian Żelisko (wypożyczony z Wisły Puławy na rok z możliwością skrócenia w czerwcu 2020 roku), Arkadiusz Maksymiuk (Wisła Puławy)
Odeszli: Dawid Iskierka (nie wznowił treningów)

Lublinianka
Przyszli: Grzegorz Bonin (Motor Lublin), Tomasz Brzyski (Motor Lublin)
Odeszli: Jakub Futrzyński (zrezygnował z gry w piłkę), Paweł Kośka (wyjechał za granicę), Damian Iwańczuk, Dominik Ptaszyński, Rafał Stępień (Świdniczanka Świdnik Mały), Dawid Pikul (nie wznowił treningów), Michał Maliszewski

Łada 1945 Biłgoraj
Przyszli:
Odeszli:

Orlęta Łuków
Przyszli:
Odeszli: Mateusz Ebert, Antoni Jemioł (Podlasie Biała Podlaska)

Powiślak Końskowola
Przyszli: Krystian Kusal (wypożyczony do końca rundy wiosennej z Wisły Puławy)
Odeszli: Dawid Bartoś (powrót po wypożyczeniu do Draco Kowala), Dawid Kuśmierz (Chełmianka Chełm), Wojciech Łazeba (wypożyczony do KS Drzewce), Ivan Litwiniuk

Sparta Rejowiec Fabryczny
Przyszli: Damian Kuśmierz (Chełmianka Chełm), Przemysław Huk (Kłos Chełm), Dawid Sulowski (ostatnio bez klubu)
Odeszli: Mateusz Adamiec (Orzeł Srebrzyszcze)

Tomasovia Tomaszów Lubelski
Przyszli:
Odeszli: Damian Rataj (wypożyczony do Karpat Krosno), Michał Towbin (wyjechał za granicę), Maciej Żerucha

Unia Hrubieszów
Przyszli: Marek Sadowski (trener)
Odeszli: Dariusz Herbin (trener)

Victoria Żmudź
Przyszli:
Odeszli: Krystian Mroczek (Avia Świdnik), Jurij Furta (wyjazd na Ukrainę)

Włodawianka Włodawa
Przyszli:
Odeszli: Dayron Gongora Valdes (Arłamów Ustrzyki Dolne), Paweł Soroka, Mateusz Kędzierski, Mikołaj Kańczugowski