Karuzela transferowa drużyn z województwa lubelskiego

Karuzela transferowa drużyn z województwa lubelskiego

Wraz z początkiem stycznia zostało otwarte zimowe okienko transferowe. Do jego zakończenia będziemy w tym tekście odnotowywali transfery potwierdzone przez zespoły z Lubelszczyzny.

II LIGA

Górnik Łęczna
Przyszli: Adrian Cierpka (Warta Poznań), Bartłomiej Kalinkowski (ŁKS Łódź), Bartosz Śpiączka (ostatnio bez klubu)
Odeszli: Karol Mackiewicz (Ruch Wysokie Mazowieckie), Donatas Nakrosius (Garbarnia Kraków)


III LIGA GRUPA IV

Avia Świdnik
Przyszli: Paweł Uliczny (Chełmianka Chełm), Krystian Mroczek (Victoria Żmudź), Dawid Niewęgłowski (Chełmianka Chełm), Krzysztof Kurek (wypożyczony z Wisły Puławy do końca rundy wiosennej)
Odeszli: Mateusz Lusiusz, Krzysztof Jaśkiewicz, Dariusz Partyka (wypożyczony do Wisłoki Dębica do końca rundy wiosennej), Piotr Piotrowski (wyjazd za granicę)

Chełmianka Chełm
Przyszli: Jan Konojacki (trener), Michał Grądz (powrót z wypożyczenia z Kłosa Chełm), Dawid Kuśmierz (Powiślak Końskowola), Wojciech Więcaszek (Agros Suchawa), Kacper Duduś (Lider Włocławek), Adam Brzozowski (wypożyczony z Hutnika Warszawa), Piotr Dajos (Opolanin Opole Lubelskie), Michał Maliszewski (Lublinianka)
Odeszli: Tomasz Złomańczuk (trener), Przemysław Kwiatkowski (Orlęta Radzyń Podlaski), Maciej Kraśniewski (koniec wypożyczenia z Motoru Lublin), Norbert Myszka (Hetman Zamość), Paweł Uliczny (Avia Świdnik), Paweł Wolski (Siarka Tarnobrzeg), Patryk Czułowski (Wigry Suwałki), Dawid Niewęgłowski (Avia Świdnik), Kamil Kocoł (Podlasie Biała Podlaska), Damian Kuśmierz (Sparta Rejowiec Fabryczny), Michał Wołos (Orlęta Radzyń Podlaski), Cezary Osuch (Ruch Wysokie Mazowieckie), Kamil Warecki (Kryształ Werbkowice)

Hetman Zamość
Przyszli: Marcin Płuska (trener), Krzysztof Zaremba (ostatnio Olimpia Elbląg), Norbert Myszka (Chełmianka Chełm), Daniel Dybiec (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Grzegorz Gibki (Unia Skierniewice), Patryk Baran (Stomil Olsztyn), Adrian Ligienza (Stal Rzeszów), Jakub Czarniecki (Miedź II Legnica)
Odeszli: Jacek Ziarkowski (trener), Jakub Buczek (koniec wypożyczenia z Motoru Lublin), Mateusz Olszak (Kryształ Werbkowice), Adam Brzozowski (koniec wypożyczenia z Hutnika Warszawa), Maciej Rzadkosz (koniec wypożyczenia z KS Zakopane), Bruno Wacławek (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Michał Amermajster (koniec wypożyczenia z Górnika II Łęczna), Kacper Kopyciński (koniec wypożyczenia z Motoru Lublin), Michał Skiba (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Szczepan Popko (wypożyczony do Unii Hrubieszów)

Motor Lublin
Przyszli: Maciej Kraśniewski (powrót z wypożyczenia z Chełmianki Chełm), Rafał Król (Stal Kraśnik), Jakub Buczek (powrót z wypożyczenia z Hetmana Zamość), Krzysztof Ropski (Siarka Tarnobrzeg), Krystian Kalinowski (Stal Stalowa Wola), Filip Wójcik (Stal Stalowa Wola), Nazar Melnyczuk (Wołyń Łuck)
Odeszli: Rafał Strączek (koniec wypożyczenia ze Stali Mielec), Szymon Kamiński (wypożyczony do Orląt Radzyń Podlaski), Tomasz Brzyski (Lublinianka), Grzegorz Bonin (Lublinianka), Krystian Krupa, Rafał Kruczkowski, Michał Grunt (wypożyczony do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski do końca rundy wiosennej), Adrian Kajpust (wypożyczony do Wisły Sandomierz do końca rundy wiosennej), Jakub Buczek (wypożyczony do Lewartu Lubartów do końca rundy wiosennej)

Orlęta Radzyń Podlaski
Przyszli: Artur Bożyk (trener), Przemysław Kwiatkowski (Chełmianka Chełm), Szymon Kamiński (wypożyczony z Motoru Lublin), Kacper Marczuk (Grom Kąkolewnica), Michał Wołos (Chełmianka Chełm), Edvinas Baniulis (FK Riteriai), Adam Wasiluk (KKS Kalisz)
Odeszli: Rafał Borysiuk (trener), Krzysztof Stężała (zakończenie kariery), Mariusz Chmielewski (Podlasie Biała Podlaska), Michał Sadowski, Przemysław Ilczuk, Damian Gałązka (Nadnarwianka Pułtusk), Kacper Lipiński (wypożyczony do Orląt Łuków)

Podlasie Biała Podlaska
Przyszli: Michał Lach (Polonia Warszawa), Patryk Pakuła (Huragan Międzyrzec Podlaski), Mariusz Chmielewski (Orlęta Radzyń Podlaski), Sebastian Całka (Huragan Międzyrzec Podlaski), Antoni Jemioł (Orlęta Łuków), Oskar Kasperek (Polesie Kock), Kamil Kocoł (Chełmianka Chełm)
Odeszli: Paweł Komar (Huragan Międzyrzec Podlaski), Maciej Zagórski (Unia Hrubieszów), Mateusz Jastrzębski (powrót z wypożyczenia do Olimpii Zambrów), Mateusz Konaszewski (wypożyczony do Huraganu Międzyrzec Podlaski do końca rundy wiosennej), Karol Buzun (przerwa w grze), Maciej Wrzosek (Stal Kraśnik), Michał Pyrka, Krystian Kuron, Jacek Mielnik

Stal Kraśnik
Przyszli: Bohdan Bławacki (trener), Przemysław Dwórzyński (Błonianka Błonie), Povilas Malinauskas (FK Vilnius), Maciej Wrzosek (Podlasie Biała Podlaska), Jarosław Kurkiewicz (Jagiellonia Białystok).
Odeszli: Jarosław Pacholarz (trener), Julien Tadrowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Rafał Król (Motor Lublin), Sebastian Ciołek (Sokół Sieniawa), Marcin Świech, Jakub Kmita (Widzew II Łódź), Michał Wawryszczuk (Sokół Sieniawa)

Wisła Puławy
Przyszli: Błażej Cyfert (Stal Rzeszów), Tomasz Zając (Bałtyk Gdynia), Dominik Cheba (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Dariusz Brągiel (Wisła Sandomierz), Kacper Kołotyło (wypożyczony z Odry Opole do końca roku)
Odeszli: Konrad Szczotka (wypożyczony do Lewartu Lubartów do końca rundy wiosennej), Krystian Żelisko (wypożyczony do Lewartu Lubartów na rok z możliwością skrócenia w czerwcu 2020 roku), Arkadiusz Maksymiuk (Lewart Lubartów), Piotr Zmorzyński (Stal Stalowa Wola), Krzysztof Kurek (wypożyczony do Avii Świdnik do końca rundy wiosennej), Krystian Kusal (wypożyczony do Powiślaka Końskowola do końca rundy wiosennej), Dawid Chudyba (wypożyczony do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski do końca 2020 roku z możliwością skrócenia wypożyczenia po rundzie wiosennej)


IV liga lubelska

Górnik II Łęczna
Przyszli: Damian Iwańczuk (Lublinianka)
Odeszli: Kuba Sowa (nie wznowił treningów), Michał Amermajster (po powrocie z wypożyczenia z Hetmana Zamość trafił na wypożyczenie do Stali Poniatowa)

Granit Bychawa
Przyszli: Klim Morenkov (POM Iskra Piotrowice), Bartłomiej Radziewicz (Avia II Świdnik)
Odeszli:

Huczwa Tyszowce
Przyszli: Daniel Pyś (Potok Sitno), Jakub Wyłupek (Unia Hrubieszów), Yura Shiman
Odeszli: Adam Onkiewicz, Michał Czachor (obaj nie wznowili treningów), Paweł Wiciejowski (Igros Krasnobród), Patryk Miedźwiedź (Hetman Żółkiewka)

Huragan Międzyrzec Podlaski
Przyszli: Paweł Komar (Podlasie Biała Podlaska), Mateusz Konaszewski (wypożyczony z Podlasia Biała Podlaska do końca rundy wiosennej)
Odeszli: Michał Gromysz, Patryk Pakuła (Podlasie Biała Podlaska), Sebastian Całka (Podlasie Biała Podlaska)

Kłos Chełm
Przyszli: Dawid Krawiec (wypożyczenie z juniorów Chełmianki Chełm)
Odeszli: Michał Grądz (powrót z wypożyczenia do Chełmianki Chełm), Sławomir Wyrostek (koniec kariery), Paweł Żwirbla (sprawy zawodowe), Tomasz Wikło, Przemysław Huk (Sparta Rejowiec Fabryczny)

Kryształ Werbkowice
Przyszli: Mateusz Olszak (Hetman Zamość), Robert Suchodolski (Olimpia Miączyn), Kamil Warecki (Chełmianka Chełm)
Odeszli: Filip Filipczuk (Tęcza Bełżyce), Michał Jabłoński (Orzeł Srebrzyszcze), Vadim Alokhin (powrót na Ukrainę), Szymon Dec (wyjechał za granicę), Damian Pilipczuk (szuka klubu), Stanisław Rybka (wyjechał za granicę)

Lewart Lubartów
Przyszli: Konrad Szczotka (wypożyczony z Wisły Puławy do końca rundy wiosennej), Krystian Żelisko (wypożyczony z Wisły Puławy na rok z możliwością skrócenia w czerwcu 2020 roku), Arkadiusz Maksymiuk (Wisła Puławy), Jakub Buczek (wypożyczony z Motoru Lublin do końca rundy wiosennej)
Odeszli: Dawid Iskierka (nie wznowił treningów)

Lublinianka
Przyszli: Grzegorz Bonin (Motor Lublin), Tomasz Brzyski (Motor Lublin)
Odeszli: Jakub Futrzyński (zrezygnował z gry w piłkę), Paweł Kośka (wyjechał za granicę), Damian Iwańczuk (Górnik II Łęczna), Dominik Ptaszyński (wypożyczony do POM-u Iskra Piotrowice), Rafał Stępień (Świdniczanka Świdnik Mały), Dawid Pikul (Victoria Żmudź), Michał Maliszewski (Chełmianka Chełm), Arkadiusz Toruń (wypożyczony do Sokoła Konopnica)

Łada 1945 Biłgoraj
Przyszli:
Odeszli:

Orlęta Łuków
Przyszli: Jakub Bulak (Bizon Jeleniec), Kacper Lipiński (wypożyczony z Orląt Radzyń Podlaski)
Odeszli: Mateusz Ebert, Antoni Jemioł (Podlasie Biała Podlaska)

Powiślak Końskowola
Przyszli: Krystian Kusal (wypożyczony do końca rundy wiosennej z Wisły Puławy)
Odeszli: Dawid Bartoś (powrót po wypożyczeniu do Draco Kowala), Dawid Kuśmierz (Chełmianka Chełm), Wojciech Łazeba (wypożyczony do KS Drzewce), Ivan Litwiniuk, Sebastian Pyda (Stal Poniatowa)

Sparta Rejowiec Fabryczny
Przyszli: Damian Kuśmierz (Chełmianka Chełm), Przemysław Huk (Kłos Chełm), Dawid Sulowski (ostatnio bez klubu), Kamil Starok (Avia II Świdnik)
Odeszli: Mateusz Adamiec (Orzeł Srebrzyszcze)

Tomasovia Tomaszów Lubelski
Przyszli: Michał Skiba (Hetman Zamość), Przemysław Orzechowski (koniec wypożyczenia z Victorii Łukowa-Chmielek)
Odeszli: Damian Rataj (wypożyczony do Karpat Krosno), Michał Towbin (wyjechał za granicę), Maciej Żerucha

Unia Hrubieszów
Przyszli: Marek Sadowski (trener), Szczepan Popko (wypożyczony z Hetmana Zamość), Maciej Zagórski (Podlasie Biała Podlaska), Piotr Bednarek (Świdniczanka Świdnik Mały)
Odeszli: Dariusz Herbin (trener), Jakub Wyłupek (Huczwa Tyszowce)

Victoria Żmudź
Przyszli: Dawid Pikul (Lublinianka), Szymon Bielecki (Polesie Kock), Kamil Ostrowski
Odeszli: Krystian Mroczek (Avia Świdnik), Jurij Furta (wyjazd na Ukrainę)

Włodawianka Włodawa
Przyszli:
Odeszli: Dayron Gongora Valdes (Arłamów Ustrzyki Dolne), Paweł Soroka, Mateusz Kędzierski, Mikołaj Kańczugowski