Karuzela transferowa drużyn z województwa lubelskiego

Karuzela transferowa drużyn z województwa lubelskiego

Wraz z początkiem stycznia zostało otwarte zimowe okienko transferowe. Do jego zakończenia będziemy w tym tekście odnotowywali transfery potwierdzone przez zespoły z Lubelszczyzny.

II LIGA

Górnik Łęczna
Przyszli:
Odeszli: Karol Mackiewicz, Donatas Nakrosius


III LIGA GRUPA IV

Avia Świdnik
Przyszli: Paweł Uliczny (Chełmianka Chełm)
Odeszli: Mateusz Lusiusz

Chełmianka Chełm
Przyszli: Jan Konojacki (trener)
Odeszli: Tomasz Złomańczuk (trener), Maciej Kraśniewski (koniec wypożyczenia z Motoru Lublin), Norbert Myszka (Hetman Zamość), Paweł Uliczny (Avia Świdnik), Paweł Wolski (Siarka Tarnobrzeg)

Hetman Zamość
Przyszli: Marcin Płuska (trener), Krzysztof Zaremba (ostatnio Olimpia Elbląg), Norbert Myszka (Chełmianka Chełm)
Odeszli: Jacek Ziarkowski (trener), Jakub Buczek (koniec wypożyczenia z Motoru Lublin)

Motor Lublin
Przyszli: Maciej Kraśniewski (powrót z wypożyczenia z Chełmianki Chełm), Rafał Król (Stal Kraśnik), Jakub Buczek (powrót z wypożyczenia z Hetmana Zamość), Krzysztof Ropski (Siarka Tarnobrzeg)
Odeszli: Rafał Strączek (koniec wypożyczenia ze Stali Mielec), Szymon Kamiński (wypożyczenie do Orląt Radzyń Podlaski), Tomasz Brzyski, Grzegorz Bonin, Krystian Krupa, Rafał Kruczkowski

Orlęta Radzyń Podlaski
Przyszli: Artur Bożyk (trener), Przemysław Kwiatkowski (Chełmianka Chełm), Szymon Kamiński (wypożyczenie z Motoru Lublin), Kacper Marczuk (Grom Kąkolewnica)
Odeszli: Rafał Borysiuk (trener), Rafał Nowak, Mariusz Chmielewski, Michał Sadowski

Podlasie Biała Podlaska
Przyszli:
Odeszli: Paweł Komar (Huragan Międzyrzec Podlaski), Maciej Zagórski, Mateusz Jastrzębski (powrót z wypożyczenia do Olimpii Zambrów), Mateusz Konaszewski (wypożyczony do Huraganu Międzyrzec Podlaski na pół roku), Karol Buzun, Maciej Wrzosek, Michał Pyrka

Stal Kraśnik
Przyszli: Bohdan Bławacki (trener)
Odeszli: Jarosław Pacholarz (trener), Julien Tadrowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Rafał Król (Motor Lublin), Sebastian Ciołek, Marcin Świech, Jakub Kmita

Wisła Puławy
Przyszli: Błażej Cyfert (Stal Rzeszów), Tomasz Zając (Bałtyk Gdynia), Dominik Cheba (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)
Odeszli: Konrad Szczotka (wypożyczony do Lewartu Lubartów do końca rundy wiosennej), Krystian Żelisko (wypożyczony do Lewartu Lubartów na rok z możliwością skrócenia w czerwcu 2020 roku), Arkadiusz Maksymiuk, Piotr Zmorzyński (Stal Stalowa Wola)


IV liga lubelska

Górnik II Łęczna
Przyszli:
Odeszli:

Granit Bychawa
Przyszli:
Odeszli:

Huczwa Tyszowce
Przyszli:
Odeszli:

Huragan Międzyrzec Podlaski
Przyszli: Paweł Komar (Podlasie Biała Podlaska), Mateusz Konaszewski (wypożyczony z Podlasia Biała Podlaska na pół roku)
Odeszli: Michał Gromysz

Kłos Chełm
Przyszli:
Odeszli:

Kryształ Werbkowice
Przyszli:
Odeszli:

Lewart Lubartów
Przyszli: Konrad Szczotka (wypożyczony z Wisły Puławy do końca rundy wiosennej), Krystian Żelisko (wypożyczony z Wisły Puławy na rok z możliwością skrócenia w czerwcu 2020 roku)
Odeszli:

Lublinianka
Przyszli:
Odeszli: Jakub Futrzyński (zrezygnował z gry w piłkę), Paweł Kośka (wyjechał za granicę)

Łada 1945 Biłgoraj
Przyszli:
Odeszli:

Orlęta Łuków
Przyszli:
Odeszli:

Powiślak Końskowola
Przyszli:
Odeszli: Dawid Bartoś, Dawid Kuśmierz, Wojciech Łazeba, Ivan Litwiniuk

Sparta Rejowiec Fabryczny
Przyszli:
Odeszli:

Tomasovia Tomaszów Lubelski
Przyszli:
Odeszli:

Unia Hrubieszów
Przyszli: Marek Sadowski (trener)
Odeszli: Dariusz Herbin (trener)

Victoria Żmudź
Przyszli:
Odeszli:

Włodawianka Włodawa
Przyszli:
Odeszli: