Sparingowa porażka z ligowym rywalem

Drugiej porażki w letnim okresie przygotowawczym doznali piłkarze Górnika Łęczna. Podopieczni Kamila Kieresia w Suskowoli ulegli 1:2 Zniczowi Pruszków. Bramkę dla zielono-czarnych strzelił w 15. minucie spotkania Paweł Sasin.

NASTĘPNY SPARING

W następnym sparingu Górnik Łęczna zmierzy się podczas meczu pokazowego z Sokołem Adamów (30 czerwca, 16:00).

Znicz Pruszków – Górnik Łęczna 2:1 (0:1)
Bramki: Patryk Czarnowski 61′, Karol Noiszewski 65′ – Paweł Sasin 15′

Znicz: (I połowa) Gradecki – Bochenek, Rybak, Baran, Drobnak – zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, Zjawiński, Tabara – Szymański. (II połowa) Misztal – Tarnowski, Wrześniewski, zawodnik testowany IV, Rackiewicz – Mianowicz, Noiszewski, zawodnik testowany V, zawodnik testowany VI, Zagórski – Czarnowski.

Górnik: (I połowa) zawodnik testowany I – Zagórski, Pajnowski, Midzierski, Sasin, Szczerba, Stromecki, Stasiak, Korczakowski, Dzięgielewski, Wojciechowski. (II połowa) Kostrzewski – Klepacki (70′ Turek), zawodnik testowany II (70′ Jaroszyński), Rogala, Orłowski, Nakrosius – Tymosiak, zawodnik testowany III, Wójcik – Cielebąk (70′ Kukułowicz), zawodnik testowany IV.

Kolejnym zawodnikiem, który po Krystianie Wójciku przedłużył kontrakt z Górnikiem Łęczna jest Igor Korczakowski. 20-letni pomocnik umowę z zielono-czarnymi podpisał do 30.06.2020 roku.