Wojciechowski dał trzy punkty

Po zwycięstwie 2:0 nad Stalą Stalowa Wola piłkarze Górnika Łęczna awansowali na piąte miejsce w rozgrywkach II ligi. Komplet punktów w sobotnim meczu zielono-czarnym zapewnił Paweł Wojciechowski, który dwukrotnie pokonał Łukasza Konefała. 28-latek najpierw w 66. minucie minął obrońców gości i trafił do siatki rywali, a niespełna dwadzieścia minut później dobił futbolówkę po uderzeniu Patryka Szysza. Dla łęcznian to pierwsze zwycięstwo u siebie od 15 września.

Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola 2:0 (0:0)
Bramki: Paweł Wojciechowski 66′, 83′

Górnik: Rojek – Zagórski, Midzierski, Pajnowski, Sasin – Pisarczuk (81′ Korczakowski), Tymosiak, Łuszkiewicz, Szysz, Dzięgielewski (59′ Essam) – Wojciechowski.

Stal: Konefał – Waszkiewicz, Janiszewski, Stasiak, Sobotka – Mistrzyk (73′ Kitliński), Dadok (87′ Szifer), Mroziński, Dziubiński, Trąbka – Łętocha.

Żółte kartki: Adrian Łuszkiewicz – Grzegorz Janiszewski