Przełamanie zielono-czarnych!

Serię pięciu meczów bez zwycięstwa przerwali piłkarze Górnika Łęczna. W sobotnim spotkaniu 10. kolejki rozgrywek II ligi podopieczni Rafała Wójcika pokonali u siebie 2:1 Olimpię Elbląg. Bramkę na wagę trzech punktów w 58. minucie meczu po dośrodkowaniu Adriana Łuszkiewicza zdobył Paweł Wojciechowski, który po przerwie zmienił na boisku Mohameda Essama. Udany debiut w bramce zielono-czarnych zaliczył 19-letni Patryk Rojek.

Górnik Łęczna – Olimpia Elbląg 2:1 (1:1)
Bramki: Patryk Szysz 38′ (rzut karny), Paweł Wojciechowski 58′ – Anton Kołosow 42′

Górnik: Rojek – Pisarczuk, Markowski, Midzierski, Zagórski – Wójcik (64′ Dzięgielewski), Łuszkiewicz, Sosnowski, Zuber (46′ Bętkowski), Szysz – Essam (46′ Wojciechowski).

Olimpia: Kapłon – Sedlewski, Kuczałek, Wenger, Filipczyk (69′ Szmydt) – Kołosow, Persona (64′ Nowicki), Ressel (83′ Korkliniewski), Bojas, Kiełtyka – Fidziukiewicz.

Żółte kartki: Michał Zuber, Adrian Łuszkiewicz, Łukasz Sosnowski, Paweł Wojciechowski – Tomasz Persona