Hetman słabszy od Wisły Sandomierz

Porażką Hetmana Zamość zakończył się mecz 19. kolejki grupy IV III ligi, w którym podopieczni Jarosława Czarnieckiego podejmowali wyżej notowaną Wisłę Sandomierz. W sobotnim spotkaniu to gospodarze, jako pierwsi objęli prowadzenie, a wszystko za sprawą Rafała Kruczkowskiego, który pokonał bramkarza przyjezdnych z rzutu karnego. Zawodnicy z Sandomierza wyrównali jeszcze przed przerwą w podobny sposób. Do bramki Grzegorza Gibkiego z 11. metra trafił Krzysztof Zawiślak. Po niej stroną przeważającą na boisku byli przyjezdni i potwierdzili to między 72. a 74. minutą. Najpierw Maciej Kołoczek uderzył z powietrza i podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Wynik na 3:1 ustalił Jarosław Piątkowski umieszczając piłkę w siatce z najbliższej odległości. Hetman z dorobkiem siedmiu punktów zamyka ligową tabelę.

NASTĘPNY MECZ

W następnym meczu Hetman Zamość rozegra zaległe starcie 17. kolejki z Chełmianką Chełm (25 listopada, 13:00).

Hetman Zamość – Wisła Sandomierz 1:3 (1:1)
Bramki: Rafał Kruczkowski 29′ (rzut karny) – Krzysztof Zawiślak 40′ (rzut karny), Maciej Kołoczek 72′, Jarosław Piątkowski 74′

Hetman: Gibki – Wolanin, Jaroszyński, Myszka (70 Jamroż), Gierowski, Pokrywka, Pupeć, Turczyn, Białousko, Polak (65 Dajos), Kruczkowski.

Wisła: Polit – Kołoczek, Kajpust, Wojcinowicz, Chorab (63′ Kuśmierczyk), Zawiślak (46′ Bełczowski), Diel, Sudy, Siedlecki (46′ Kmiotek), Piątkowski (82′ Charszla), Matuszewski (63′ Klockowski).

Żółte kartki: Jakub Jaroszyński – Tomasz Wojcinowicz, Bartosz Klockowski
Sędziował: Jakub Pieron (Kielce).