Sparing: Remis Hetmana z pierwszoligowcem

Remisem 1:1 zakończył się sparing Hetmana Zamość z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Podopieczni Marcina Płuski mogą być zadowoleni ze swojej postawy w spotkaniu z silniejszym rywalem, który jeszcze nie tak dawno grał na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. W pierwszej połowie działo się niewiele, co potwierdza bezbramkowy remis. Pięć minut po rozpoczęciu drugiej części Termalica zdobyła bramkę, skutecznie egzekwując rzut karny i prowadziła z zamościanami 1:0. Taki wynik utrzymywał się prawie do samego końca spotkania. W jednej z ostatnich akcji meczu Kamil Oziemczuk pokonał bramkarza ekipy z Niecieczy uderzeniem zza pola karnego i dał Hetmanowi remis.

NASTĘPNY SPARING

W następnym sparingu Hetman Zamość zmierzy się z Sokołem Sieniawa (29 lutego).

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Hetman Zamość 1:1 (0:0)
Bramka dla Hetmana: Kamil Oziemczuk 90′

Hetman: Sobieszczyk – Kanarek, Kursa, Żmuda, Pupeć – Koszel, Dybiec, Kycko, Dudek, Baran – Zaremba oraz Gibki, Skoczylas, Sałamacha, Grzęda, Oziemczuk i zawodnik testowany.