Mecz zagrywki nie dla Huraganu

Siódmy mecz w sezonie 2018/2019 przegrali siatkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski, którzy w sobotni wieczór po tie-breaku ulegli ekipie z Olsztyna. – To był typowy mecz zagrywki. W setach, które przegraliśmy, nie mieliśmy nic do powiedzenia, bo gospodarze bardzo dobrze spisywali się w tym elemencie. Z kolei w partiach, które my wygraliśmy, sytuacja była odwrotna. Oba zespoły zaprezentowały się bardzo dobrze, lecz falami. Tak też wyglądał decydujący piąty set. Nie jest to zły wynik, ale nie interesuje nas to, bo chcemy wygrywać. Po pierwszej rundzie mamy podrażnione ambicje, dlatego nie cieszymy się w pełni z jednego punktu, bo chcieliśmy więcej – nie ukrywa Łukasz Wasąg.

KS AZS UWM Olsztyn – KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 3:2 (25:20, 19:25, 25:18, 17:25, 20:18)

Huragan: Patryk Sobieszczak, Tomasz Nowacki, Michał Gołębiowski, Paweł Łęgowski, Wojciech Gajosz, Rafał Kępka, Maciej Bielecki (libero) oraz Bartosz Szabaciuk, Bartosz Robert, Jacek Malczewski, Grzegorz Sulej, Krzysztof Kaliński.