Napracowali się w ten weekend

Napracowali się w ten weekend

W pierwszy weekend października siatkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski rozegrali dwa ligowe spotkania. W pierwszym z nich podopieczni Łukasza Wasąga musieli uznać wyższość AZS-u UWM Olsztyn. Natomiast w drugim, ekipa z województwa lubelskiego pokonała KS Metro Warszawa. – Jeśli chodzi o spotkanie z zespołem z Olsztyna, to było ono identyczne, jak to z Legią Warszawa (porażka 1:3 – przyp.red.). Bardzo dobrze weszliśmy w mecz, prowadziliśmy grę i nagle zaczęliśmy prezentować się fatalnie. Posypały nam się przyjęcie i zagrywka. Karmiliśmy rywali własnymi błędami. Spotkanie właściwie bez historii. Jeśli chodzi o starcie z Metrem Warszawa, to martwiłem się, jak zniesiemy je w głowach. Siatkówka to też sport turniejowy, więc mecz dzień po dniu nie stanowił dla nas problemu. Porozmawialiśmy sobie po męsku i dzięki temu oczyściliśmy atmosferę. Z pozytywnym nastawieniem wyszliśmy na parkiet i cieszy mnie to, że daliśmy radę się podnieść. Fajnie, że potrafimy diametralnie zmienić obraz naszej gry w tak krótkim czasie. Myślę, że drugie spotkanie wygraliśmy głównie charakterem komentuje szkoleniowiec Huraganu.

KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – AZS UWM Olsztyn 1:3 (25:22, 19:25, 14:25, 19:25)
Huragan: Tomasz Nowacki, Patryk Sobieszczak, Michał Gołębiowski, Rafał Ostapowicz, Jacek Malczewski, Rafał Kępka, Maciej Bielecki (libero), Michał Bielecki (libero) oraz Bartosz Szabaciuk, Bartosz Robert, Paweł Łęgowski.

KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – KS Metro Warszawa 3:1 (23:25, 25:22, 25:20, 25:21)
Huragan: Tomasz Nowacki, Patryk Sobieszczak, Rafał Ostapowicz, Paweł Łęgowski, Jacek Malczewski, Rafał Kępka, Michał Bielecki (libero) oraz Michał Gołębiowski.

fot. Krzysztof Staniszewski (archiwum)