Twarda gra Huraganu za trzy punkty

W niedzielny wieczór po drugi z rzędu komplet punktów na II-ligowych parkietach sięgnęli siatkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski. Podopieczni Piotra Maja w trzech setach uporali się z Metrem Warszawa. – Poza pierwszym setem, w którym od początku cierpliwie goniliśmy wynik i graliśmy konsekwentnie, dominowaliśmy nad rywalami. Co prawda w drugiej odsłonie w końcówce wkradło się w nasze szeregi delikatne rozluźnienie, które spowodowało dwa-trzy błędy na siatce i zrobiło się gorąco. Udało nam się jednak i tę partię wygrać na przewagi. W trzecim secie nasze zwycięstwo nie było już zagrożone, bo mieliśmy w nim przewagę od początku do końca. Moi zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali się w tym meczu w polu serwisowym. Cieszy także zmienność w ataku i to, że nasza taktyka na to spotkanie sprawdziła się w 100% – mówi trener Huraganu.

W następnej kolejce KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski podejmie AZS UWM Olsztyn (30 listopada).

KS Metro Warszawa – KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 0:3 (23:25, 27:29, 21:25)

Huragan: Tomasz Nowacki, Patryk Sobieszczak, Paweł Łęgowski, Michał Gołębiowski, Rafał Kępka, Wojciech Gajosz, Michał Bielecki (libero) oraz Mateusz Ogrodniczuk, Jacek Malczewski, Łukasz Jastrzębski, Michał Lechowski.