Wszystko zafunkcjonowało tak, jak powinno

Niezłe zawody rozegrali zawodnicy Huraganu Międzyrzec Podlaski, którzy w sobotni wieczór w meczu 7. kolejki rozgrywek grupy 2 II ligi siatkówki mężczyzn pokonali u siebie wicelidera tabeli, Legię Warszawa. Podopieczni Piotra Maja wygrali z rywalami w stosunku 3:1 i było to dla nich trzecie zwycięstwo w sezonie 2019/2020. – Najważniejsze było to, że od początku weszliśmy bardzo dobrze w mecz. Pierwszy i drugi set przebiegały pod nasze dyktando. Prowadziliśmy grę i zwłaszcza w premierowej odsłonie zdominowaliśmy rywali. W drugiej partii było więcej emocji, zwłaszcza przy stanie 23:23, ale ostatecznie wygraliśmy. Po tym pojawiła się w naszych szeregach lekka dekoncentracja, co wykorzystała Legia Warszawa. Musieliśmy szybko się pozbierać i zaprezentować się tak, jakby spotkanie dopiero się rozpoczynało. To nam się udało, choć czwarty set był najbardziej zacięty ze wszystkich. Chłopaki zagrali konsekwentnie w taktyce i nieźle spisywali się w polu serwisowym. Do tego doszła wszechstronność zagrań i wdrożenie w mecz tego, nad czym ostatnio pracowaliśmy – komentuje trener Huraganu.

W następnej kolejce KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski zagra na wyjeździe z KS Metro Warszawa (24 listopada).

KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – Legia Warszawa 3:1 (25:17, 25:23, 14:25, 25:23)

Huragan: Tomasz Nowacki, Patryk Sobieszczak, Paweł Łęgowski, Michał Gołębiowski, Rafał Kępka, Wojciech Gajosz, Michał Bielecki (libero) oraz Mateusz Ogrodniczuk, Jacek Malczewski, Łukasz Jastrzębski, Michał Lechowski.