Adam Nowak nowym zawodnikiem Motoru!

Pochodzący z Lubelszczyzny Adam Nowak w piątek został przedstawiony jako nowy zawodnik żółto-biało-niebieskich. 25-latek jest szóstym piłkarzem, który w letnim oknie transferowym zasilił III-ligowca.

OFICJALNY KOMUNIKAT ZAMIESZCZONY NA STRONIE KLUBOWEJ

Urodzony w Lublinie lewy pomocnik lub obrońca Adam Nowak został kolejnym letnim wzmocnieniem drużyny żółto-biało-niebieskich.

Mierzący 175 cm wzrostu Adam Nowak jest wychowankiem Wisły Józefów. W 2010 roku przeniósł się do Puław, gdzie grał w młodzieżowych zespołach Wisły. W sezonie 2012/2013 reprezentował barwy Opolanina Opole Lubelskie. Latem 2013 roku został piłkarzem III-ligowej Avii Świdnik, w której kontynuował swoją piłkarską karierę przez trzy i pół roku. Rundę wiosenną sezonu 2016/2017 spędził w występującym w II lidze GKS-ie Bełchatów. Po półrocznym pobycie w zespole z województwa łódzkiego wrócił na rok do Avii. W zeszłym sezonie reprezentował jesienią barwy Stali Kraśnik, natomiast wiosną Stali Rzeszów. Łącznie w III-ligowych rozgrywkach zaliczył 149 występów i strzelił 22 bramki.

Serdecznie witamy Adama w Lublinie i życzymy samych udanych występów z drużyną Motoru!”

fot. Tomsz Lewtak

0 0 vote
Article Rating