Adrian Popiołek pierwszym wzmocnieniem Stali Kraśnik. III-ligowiec wrócił do zajęć

Adrian Popiołek pierwszym wzmocnieniem Stali Kraśnik. III-ligowiec wrócił do zajęć

W poniedziałek odbył się pierwszy trening Stali Kraśnik przed startem sezonu 2019/2020. Trener Jarosław Pacholarz miał do dyspozycji dwudziestu dwóch graczy, w tym kilku nowych młodzieżowców i dwóch bardziej doświadczonych piłkarzy.

Wśród ćwiczących z różnych powodów zabrakło m.in.: Rafała Króla (dołączy do zespołu we wtorek), Sebastiana Ciołka, Antona Lutsyka, Marcina Świecha i Macieja Welmana. Na wtorek zostały przewidziane pomiary zawodników, a na środę gra wewnętrzna drużyny.

Nowym nabytkiem niebiesko-żółtych został 21-letni pomocnik Adrian Popiołek, ostatnio związany z Wisłą Puławy. Kiedy należy spodziewać się kolejnych wzmocnień w III-ligowcu? – Ktoś na pewno do nas jeszcze dołączy, ale na razie testujemy różnych piłkarzy i nie ma co zdradzać żadnych personaliów. W kręgu naszych zainteresowań są skrzydłowi i napastnik, choć wiadomo, że jeśli ktoś pokaże pewną wartość, to miejsce w drużynie dla niego zawsze się znajdzie – komentuje trener Stali Kraśnik.

Po stronie ubytków na razie zaznaczyć można jedynie Daniela Szewca, który został trenerem Opolanina Opole Lubelskie i Filipa Drozda.

PLAN SPARINGÓW STALI KRAŚNIK

20.07 – Wisła Puławy
24.07 – Tomasovia Tomaszów Lubelski
27.07 – Orlęta Radzyń Podlaski
31.07 – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
3.08 – Wisła Sandomierz.

fot. Stal Kraśnik (archiwum)