Avia, Chełmianka, Motor, Orlęta, Podlasie, Stal i Wisła poznały terminarz rozgrywek III ligi!

Avia, Chełmianka, Motor, Orlęta, Podlasie, Stal i Wisła poznały terminarz rozgrywek III ligi!

Małopolski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz grupy IV III ligi na nadchodzący sezon. Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 11 sierpnia do 18 listopada.

TERMINARZ DRUŻYN Z WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W RUNDZIE JESIENNEJ ROZGRYWEK GRUPY IV III LIGI

 1. kolejka (11-12 sierpnia)

Wisła Puławy – Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec – Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik – Avia Świdnik
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ

2. kolejka (15 sierpnia)

Wólczanka Wólka Pełkińska – Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik – Motor Lublin
Soła Oświęcim – Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska – Hutnik Kraków
Wisła Puławy – Czarni Połaniec

3. kolejka (18-19 sierpnia)

Hutnik Kraków – Wisła Puławy
Sokół Sieniawa – Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik – Spartakus Daleszyce
Motor Lublin – Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik
Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm – Wiślanie Jaśkowice

4. kolejka (25-26 sierpnia)

Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm
Avia Świdnik – Stal Rzeszów
Spartakus Daleszyce – Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska – Stal Kraśnik
Wisła Puławy – Sokół Sieniawa

5. kolejka (29 sierpnia)

Stal Kraśnik – Wisła Puławy
Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski

6. kolejka (1-2 września)

Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim – Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy – Motor Lublin
Czarni Połaniec – Stal Kraśnik

7. kolejka (8-9 września)

Stal Kraśnik – Hutnik Kraków
Motor Lublin – Czarni Połaniec
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Puławy
Stal Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm – Spartakus Daleszyce
Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik
Wiślanie Jaśkowice – Orlęta Radzyń Podlaski

8. kolejka (15-16 września) 

Wisła Sandomierz – Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik – Wiślanie Jaśkowice
Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm
Wisła Puławy – Stal Rzeszów
Hutnik Kraków – Motor Lublin
Sokół Sieniawa – Stal Kraśnik

9. kolejka (22-23 września)

Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz
Motor Lublin – Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm – Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik

10. kolejka (29-30 września)

Wisła Sandomierz – Avia Świdnik
Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ
Czarni Połaniec – Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik – Motor Lublin

11. kolejka (6-7 października) 

Motor Lublin – Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm – Hutnik Kraków
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Puławy
Wiślanie Jaśkowice – Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik – Soła Oświęcim

12. kolejka (13-14 października) 

Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy – Wiślanie Jaśkowice
Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik – Stal Rzeszów
Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

13. kolejka (20-21 października) 

Stal Rzeszów – Motor Lublin
Chełmianka Chełm – Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Puławy
Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska

14. kolejka (27-28 października) 

Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim
Wisła Puławy – Avia Świdnik
Czarni Połaniec – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik – Podhale Nowy Targ
Motor Lublin – Chełmianka Chełm

15. kolejka (3-4 listopada)

Chełmianka Chełm – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ – Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków
Avia Świdnik – Czarni Połaniec
Soła Oświęcim – Wisła Puławy
Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska

16. kolejka (10-11 listopada)

Wisła Sandomierz – Podlasie Biała Podlaska
Wisła Puławy – Spartakus Daleszyce
Hutnik Kraków – Avia Świdnik
Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik – Wiślanie Jaśkowice
Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm

17. kolejka (17-18 listopada)

Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz
Wiślanie Jaśkowice – Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik
Avia Świdnik – Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska – Wisła Puławy.