Defensywa w Orlętach i w Stali działa bez zarzutów

Defensywa w Orlętach i w Stali działa bez zarzutów

Bezbramkowym remisem zakończył się sobotni sparing Orląt Radzyń Podlaski i Stali Kraśnik. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach III-ligowcy z województwa lubelskiego podadzą nazwiska zawodników testowanych i tym samym skompletują kadrę na rundę jesienną sezonu 2019/2020. 

Rafał Borysiuk: 

Głównym celem tego meczu było zagranie na zero z tyłu. To udało nam się zrealizować i muszę pochwalić mój zespół, który nie dopuścił zawodników Stali Kraśnik do tworzenia sobie wielu sytuacji. Utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce i kreowaliśmy sobie akcje, ale zabrakło wykończenia w kluczowych momentach. Nad tym musimy popracować, jednak wynik uważam za sprawiedliwy. Za nami ciężki okres przygotowań, w którym obyło się bez urazów. Do tego dochodzi rywalizacja w drużynie, więc możemy być zadowoleni. 


Jarosław Pacholarz:

Mecz bez wielu sytuacji strzeleckich z obu stron, w którym jednak nie zabrakło walki. Wynik wskazuje na to, że obie drużyny nieźle zagrały w defensywie, a do tego doszły bardzo dobre interwencje bramkarzy. Zawodnicy testowani? Wszystko zmierza do tego, że w kolejnym tygodniu ci gracze podpiszą z nami kontrakty i będą to nie tylko uzupełniania kadry, ale także realne wzmocnienia. 

NASTĘPNE SPARINGI

W następnym sparingu Orlęta Radzyń Podlaski podejmą Victorię Sulejówek (31 lipca, 17:00). Natomiast Stal Kraśnik zmierzy się z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (31 lipca, 17:00).

Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik 0:0

Orlęta: Nowacki (46′ Stężała) – Ciborowski (67′ zawodnik testowany I), Chyła, Kursa, Szymala (46′ Gałązka), Sadowski (72′ Lipiński), Korolczuk (46′ Sułek), Renkowski (80′ Bożym), Ilczuk (46′ Imbronjev), Kalita (58′ Samociuk), Nowak (67′ Chmielewski).

Stal: (I połowa) zawodnik testowany I – Gajewski, Mazurek, Kudryavtsev, Świech – Czelej, Wawryszczuk, Skrzyński, zawodnik testowany II, R. Król – K. Król oraz Ciołek, Lutsyk, Kisiel, Popiołek, Michalak, Nastałek, zawodnik testowany III.

fot. Jacek Nowoświatłowski

0 0 vote
Article Rating