Domowe przełamanie Stali w meczu z Podlasiem

Przez 14 meczów bez zwycięstwa na swoim stadionie pozostawali zawodnicy Stali Kraśnik. Niebiesko-żółci niechlubną serię przełamali w niedzielnym meczu, w którym mierzyli się z Podlasiem Biała Podlaska i pokonali rywali 4:1. Pierwszą bramkę w zaległym spotkaniu 18. kolejki grupy IV III ligi zdobył w 22. minucie Paweł Zabielski, ale od tego momentu strzelali już tylko gospodarze. Wiktora Krasowskiego jeszcze w pierwszej połowie pokonał Adrian Cybula. Tuż po przerwie wynik na 2:1, a następnie 3:1 podwyższył Adrian Popiołek. Rezultat na 4:1 ustrzelił w końcowych fragmentach meczu Jakub Czelej. Dla Stali był to ostatni mecz przed przerwą zimową s

ezonu 2020/2021.

NASTĘPNY MECZ

W następnym meczu Podlasie Biała Podlaska rozegra zaległe spotkanie 17. kolejki z KS Wiązownica (5 grudnia, 12:00).

Stal Kraśnik – Podlasie Biała Podlaska 4:1 (1:1)
Bramki: Adrian Cybula 39′, Adrian Popiołek 47′, 55′, Jakub Czelej 80′ – Paweł Zabielski 22′

Stal: Borusiński – Dyszy, Gajewski (90′ Pacocha), Tadrowski, Michalak, Skrzyński (73′ Bartoś), Czelej (90′ Nastałek), Popiołek, Wolski, Cybula (86′ Romera), Cygan (86′ Wójtowicz).

Podlasie: Krasowski – Szabaciuk, Kosieradzki, Nieścieruk, Skrodziuk, Zabielski, Andrzejuk, Mierzwiński (75′ Dmitruk), Martynek (60′ Golba), Kocoł, Chmielewski.

Żółte kartki: Kamil Wolski – Tomasz Nieścieruk, Filip Szabaciuk, Mariusz Chmielewski
Sędziował: Łukasz Szczołko (Lublin).