Druga przegrana Hetmana

Po raz drugi w sezonie 2019/2020 piłkarze Hetmana Zamość musieli uznać wyższość rywala. Tym razem w ramach 8. kolejki rozgrywek grupy IV III ligi podopieczni Jacka Ziarkowskiego ulegli na wyjeździe Sokołowi Sieniawa 1:2. Wynik meczu już w 6. minucie otworzył Sebastian Brocki. Do wyrównania jeszcze w pierwszej doprowadził Paweł Myśliwiecki. Napastnik Hetmana umieścił piłkę w siatce po uderzeniu z dystansu. O losach niedzielnego spotkania przesądziła 62. minuta i zamieszanie podbramkowe, po którym sędzia odgwizdał rzut karny dla Sokoła. Z jedenastu metrów nie pomylił się Bartłomiej Buczek i ostatecznie zapewnił swojej ekipie triumf nad ligowym beniaminkiem.

W następnej kolejce Hetman Zamość podejmie Wisłę Puławy (21 września, 13:00). Natomiast Sokół Sieniawa zagra na wyjeździe ze Stalą Kraśnik (22 września, 16:00).

Sokół Sieniawa – Hetman Zamość 2:1 (1:1)
Bramki: Sebastian Brocki 6′, Bartłomiej Buczek 62′ (rzut karny) – Paweł Myśliwiecki 40′

Sokół: Korziewicz – Kardyś, Padiasek, Burka, Lis – Drelich, Rogala (82′ Majda), Jędryas, Ochał (82′ Purcha), Brocki (90′ Skała) – B. Buczek (68′ Skrzypek).

Hetman: Sobieszczyk – Kopyciński (80′ Wacławek), Kursa, Żmuda, Kanarek – Skiba (72′ Olszak), Buczek, Kycko, Myśliwiecki, Skoczylas (55′ Koszel) – Oziemczuk.

Żółte kartki: Dawid Burka, Paweł Rogala, Damian Jędryas, Bartłomiej Buczek – Michał Skiba, Kacper Kopyciński, Dawid Skoczylas, Rafał Kursa x2