Dwie bramki to za mało

W sobotę istotny mecz w walce o utrzymanie w rozgrywkach grupy IV III ligi przegrali piłkarze Podlasia Biała Podlaska. Podopieczni Przemysława Sałańskiego ulegli w Piszczacu 2:3 Sole Oświęcim. – Przegraliśmy ważny mecz z zespołem, który był na tym samym miejscu w tabeli, co my. Spotkanie nie rozpoczęło się po naszej myśli, bo już w 16. minucie przegrywaliśmy dwiema bramkami, które ponownie padły po naszych błędach indywidualnych. Po przerwie dokonaliśmy dwóch zmian i było widać, że dążymy do wyrównania. Gra zaczęła lepiej się kleić i wierzyliśmy w to, że możemy wygrać. Zdobyliśmy bramkę, ale przeciwnik także. Mogliśmy jeszcze zremisować, ponieważ w 90. minucie mieliśmy do tego doskonałą okazję. Stwarzamy sobie sytuacje, lecz niestety zawodzi skuteczność. Musimy wystrzegać się takich błędów, po których tracimy gola – podsumowuje szkoleniowiec bialczan.

Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim 2:3 (0:2)
Bramki: Tomasz Andrzejuk 49′, Marcin Kruczyk 83′ – Maciej Skiba 11′, Eryk Ceglarz 16′, Kamil Kuczak 65′

Podlasie: Wrzosek – Renkowski, Mitura (46′ Kruczyk), Konaszewski, Chyła – Komar, Andrzejuk, Nieścieruk (46′ Leśniak), Czułowski (78′ Chmielewski), Dmowski – Syryjczyk (75′ Martynek).

Żółte kartki dla Podlasia: Paweł Komar, Marcin Kruczyk, Tomasz Nieścieruk
Sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).