Hetman Zamość z nowym trenerem!

Hetman Zamość z nowym trenerem!

Marcin Płuska w czwartek został oficjalnie przedstawiony, jako nowy szkoleniowiec Hetmana Zamość. 31-latek zastąpił na tym stanowisku Jacka Ziarkowskiego, pod którego wodzą klub z Zamojszczyzny po trzech sezonach przerwy wrócił na III-ligowe boiska. 

Marcin Płuska w ostatnim czasie był związany z Pogonią Siedlce, a w przeszłości pracował także w Concordii Elbląg, Widzewie Łódź oraz Legionovii Legionowo. Kontrakt z nowym szkoleniowcem Hetmana Zamość został podpisany na 1,5 roku. Asystentem Marcina Płuski będzie Michał Macek, dotychczasowy trener bramkarzy i asystent pierwszego trenera w Avii Świdnik.

Zdecydowaliśmy się postawić na taki duet trenerski, ponieważ liczymy na młodość, a obaj panowie mają bardzo ciekawe CV. Uważamy, że wcześniej gra naszej młodzieży nie do końca była wykorzystywana i liczymy, że teraz to się zmieni. Obserwowaliśmy obu szkoleniowców, ich aktywność oraz bieżące doszkalanie się i doszliśmy do wniosku, że będzie to dobry wybór – wyjaśnia Adam Adamczuk, prezes Hetmana Zamość.

fot. Hetman Zamość

0 0 vote
Article Rating