Kadra Motoru Lublin na rundę jesienną sezonu 2019/2020

Latem w Motorze Lublin co prawda doszło do wietrzenia szatni, ale jednym z faworytów do zwycięstwa w rozgrywkach grupy IV III ligi i tak pozostają żółto-biało-niebiescy. Czy tym razem sztuka awansu na wyższy szczebel powiedzie się ekipie prowadzonej przez trenera Mirosława Hajdo?

PRZED SEZONEM SŁÓW KILKA

O oknie transferowym: 

Mirosław Hajdo (trener Motoru Lublin): Trudno ocenić okienko transferowe, bo wiadomo, że wszystko wyjdzie w praniu. Staraliśmy się na pewno ściągnąć do nas takich zawodników, którzy będą pasowali do naszego sposobu grania. Jak to będzie wyglądało na boisku? Najbliższe mecze dadzą nam odpowiedź na to pytanie. Mogę jedynie dodać, że nie zamknęliśmy jeszcze kadry. Mamy rezerwę w formacji ofensywnej i na pewno przydałby nam się zawodnik na tę pozycję. 

O okresie przygotowawczym i sparingach: 

Mirosław Hajdo: Za nami pewien okres pracy, który trzeba było wykonać i w którym musieliśmy realizować pewne założenia podczas meczów kontrolnych, oczywiście z raz lepszym, a raz z gorszym skutkiem. Jeśli chodzi o wyniki sparingów, to one były ważne, ale nie najważniejsze.

O pierwszym meczu (ze Stalą Kraśnik):

Mirosław Hajdo: Na pewno towarzyszą nam pozytywne emocje przed pierwszą kolejką. Myślę, że najważniejsze rzeczy o rywalu już sobie powiedzieliśmy i powrócimy do tego na odprawie przedmeczowej. 

O celu:

Mirosław Hajdo: Naszym celem jest wygranie każdego najbliższego meczu. Nie mówmy o celach, które mogą być zrealizowane dopiero w odległej przyszłości. Skupmy się na tym, co jest najbliżej nas, czyli niedzielne starcie ze Stalą Kraśnik


LETNIE GRY SPARINGOWE MOTORU LUBLIN

Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0
Pogoń Siedlce – Motor Lublin 1:0
Motor Lublin – Legionovia Legionowo 3:2
Motor Lublin – Lewart Lubartów 2:1
Motor Lublin – Hetman Zamość 2:0
Motor Lublin – Lublinianka 3:2
Motor Lublin – Broń Radom 1:1
Motor Lublin – Legia II Warszawa 1:4
Motor Lublin – Victoria Żmudź 5:0


LETNIE TRANSFERY MOTORU LUBLIN

Odeszli: Robert Góralczyk (trener), Robert Chmura (drugi trener), Konrad Nowak (Lewart Lubartów), Andrzej Sobieszczyk (Hetman Zamość), Kamil Pajnowski (Górnika Łęczna, powrót z wypożyczenia), Michał Wołos (Chełmianka Chełm), Michał Gałecki (GKS Katowice), Dawid Pożak (Lewart Lubartów), Szymon Rak (Stomil Olsztyn), Bartosz Waleńcik (Piast Gliwice, powrót z wypożyczenia, obecnie Legionovia Legionowo), Maciej Kraśniewski (Chełmianka Chełm), Mateusz Majewski (Gryf Wejherowo), Jakub Buczek (Hetman Zamość, wypożyczenie), Kacper Kopyciński (Hetman Zamość, wypożyczenie), Michal Ranko, Robert Majewski, Dawid Kamiński, Kamil Poźniak (szukają klubów)

Przyszli: Mirosław Hajdo (trener), Tomasz Jasik (drugi trener), Rafał Grodzicki (Stal Mielec, asystent trenera), Michał Grunt (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Krystian Krupa (Siarka Tarnobrzeg), Piotr Darmochwał (Avia Świdnik, powrót z wypożyczenia), Sławomir Duda (Bytovia Bytów), Przemysław Koszel (Chełmianka Chełm, wypożyczenie do Hetmana Zamość), Adam Nowak (Stal Rzeszów), Rafał Kruczkowski (Huragan Morąg), Tomasz Swędrowski (Bytovia Bytów), Dominik Kunca (MFK Ruzomberok), Piotr Ceglarz (Stal Rzeszów), Adrian Kajpust (Wólczanka Wólka Pełkińska), Cezary Pęcak (Hetman Zamość, powrót z wypożyczenia), Bartosz Rymek (Legia Warszawa CLJ, wypożyczenie), Konrad Gruszkowski (Wisła Kraków CLJ, wypożyczenie)


KADRA MOTORU LUBLIN NA RUNDĘ JESIENNĄ SEZONU 2019/2020

Bramkarze: Adrian Olszewski, Krystian Krupa

Obrońcy: Maksymilian Cichocki, Marcin Michota, Rafał Grodzicki, Adrian Kajpust

Pomocnicy: Grzegorz Bonin, Tomasz Brzyski, Piotr Darmochwał, Kamil Kumoch, Piotr Ćwik, Szymon Kamiński, Piotr Ceglarz, Sławomir Duda, Rafał Kruczkowski, Dominik Kunca, Adam Nowak, Tomasz Swędrowski, Bartosz Rymek

Napastnicy: Michał Paluch, Dawid Brzozowski, Cezary Pęcak, Michał Grunt, Konrad Gruszkowski.

fot. Robert Romaniuk (archiwum)

0 0 vote
Article Rating