Kalendarz kibica na weekend (10-11 listopada)

Kalendarz kibica na weekend (10-11 listopada)

Co nas czeka tym razem? Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń sportowych mającymi miejsce w drugi weekend listopada.

SOBOTA

KOSZYKÓWKA

Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin – Energa Toruń o godzinie 15:00 (Energa Basket Liga Kobiet)
GLKS Nadarzyn – TBV II Start Lublin o godzinie 17:00 (II liga mężczyzn, grupa B)

PIŁKA NOŻNA

Elana Toruń – Motor Lublin o godzinie 12:00 (Centralna Liga Juniorów)
Resovia – BKS Lublin o godzinie 12:00 (Centralna Liga Juniorów U17)
Stal Kraśnik – Wiślanie Jaśkowice o godzinie 13:00 (III liga, grupa IV)
Hutnik Kraków – Avia Świdnik o godzinie 13:00 (III liga, grupa IV)
Polesie Kock – Kryształ Werbkowice  o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Powiślak Końskowola – Hetman Zamość o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
MKS Ryki – Włodawianka Włodawa o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Orlęta Łuków – Start Krasnystaw o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Victoria Żmudź – Lewart Lubartów o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Kłos Chełm – Górnik II Łęczna  o godzinie 13:30 (IV liga lubelska)
Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm o godzinie 14:00 (III liga, grupa IV)
Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski o godzinie 14:00 (III liga, grupa IV)
Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski o godzinie 14:00
Wisła Puławy – Spartakus Daleszyce o godzinie 15:00 (III liga, grupa IV)
Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska o godzinie 19:18 (III liga, grupa IV)

PIŁKA RĘCZNA

Azoty II Puławy – AZS UMCS Lublin o godzinie 12:00 (II liga mężczyzn, grupa III A)
MKS Perła Lublin – E.S Besancon Feminin o godzinie 18:00 (Puchar EHF kobiet)
Azoty Puławy – Sandra Spa Pogoń Szczecin o godzinie 18:00 (PGNiG Superliga)
AZS AWF Biała Podlaska – Orlen Wisła II Płock o godzinie 18:00 (I liga mężczyzn, grupa C)
MKS Padwa Zamość – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski o godzinie 18:00 (I liga mężczyzn, grupa C)

SIATKÓWKA

MKS Sokół Radzionków – Tomasovia Tomaszów Lubelski o godzinie 17:00 (II liga kobiet, grupa 4)
Silesia Volley MSK Mysłowice – LUK AZS UMCS Lublin o godzinie 17:00 (II liga kobiet, grupa 4)
KS Błękitni Ropczyce – LUK Politechnika Lublin o godzinie 17:00 (II liga mężczyzn, grupa 6)
KKS Kozienice – MKS Avia Świdnik o godzinie 18:00 (II liga mężczyzn, grupa 6)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – Czołg AZS UW Warszawa o godzinie 18:00 (II liga mężczyzn, grupa 2)


NIEDZIELA

KOSZYKÓWKA

Polpharma Starogard Gdański – TBV Start Lublin o godzinie 12:35 (Energa Basket Liga)
Żubry Leo-Sped Białystok – U!NB AZS UMCS Lublin o godzinie 16:00 (II liga mężczyzn, grupa B)

PIŁKA NOŻNA

Wisła Sandomierz – Podlasie Biała Podlaska o godzinie 13:00 (III liga, grupa IV)
Huczwa Tyszowce – Lublinianka o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Górnik Łęczna – Gryf Wejherowo o godzinie 19:18 (II liga)

PIŁKA RĘCZNA

MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski- UKS Olimpia Biała Podlaska o godzinie 14:00 (II liga mężczyzn, grupa III A)

SIATKÓWKA

KPKS Halemba Ruda Śląska – LUK AZS UMCS Lublin o godzinie 14:00 (II liga siatkówki kobiet, grupa 4).