Kalendarz kibica na weekend (19-21 października)

Kalendarz kibica na weekend (19-21 października)

Nowość na Lubsport! W kalendarzu kibica będziemy prezentować spis wszystkich meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego, którymi zajmujemy się na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami sportowymi mającymi miejsce w trzeci weekend października.

PIĄTEK

KOSZYKÓWKA

TBV Start Lublin – MKS Dąbrowa Górnicza o godzinie 19:00 (Energa Basket Liga Mężczyzn)

PIŁKA RĘCZNA

UKS Olimpia Biała Podlaska – AZS UMCS Lublin o godzinie 16:00 (II liga mężczyzn, grupa III A)


SOBOTA

KOSZYKÓWKA

Siarka Tarnobrzeg – U!NB AZS UMCS Lublin o godzinie 18:00 (II liga mężczyzn, grupa B)

PIŁKA NOŻNA

AZS PSW Biała Podlaska – UKS SMS Łódź o godzinie 11:00 (Ekstraliga kobiet)
Kłos Chełm – Orlęta Łuków o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Victoria Żmudź – MKS Ryki o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Kryształ Werbkowice – Górnik II Łęczna o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Siarka Tarnobrzeg – Górnik Łęczna o godzinie 15:00 (II liga)
Stal Rzeszów – Motor Lublin o godzinie 15:00 (III liga, grupa IV)
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Puławy o godzinie 15:00 (III liga, grupa IV)
Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska o godzinie 15:00 (III liga, grupa IV)
Lublinianka – Tomasovia Tomaszów Lubelski o godzinie 15:00 (IV liga lubelska)
Chełmianka Chełm – Stal Kraśnik o godzinie 15:30 (III liga, grupa IV)
Polonia Poznań – Górnik Łęczna o godzinie 17:00 (Ekstraliga kobiet)

PIŁKA RĘCZNA

Azoty II Puławy – UMKS Orlęta Zwoleń o godzinie 11:00 (II liga mężczyzn, grupa III A)
MKS Perła Lublin – Korona Handball Kielce o godzinie 18:00 (PGNiG Superliga kobiet)
KS Otmęt Krapkowice – MKS AZS UMCS Lublin o godzinie 18:00 (I liga kobiet, grupa B)
AZS AWF Biała Podlaska – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski o godzinie 18:00 (I liga mężczyzn, grupa C)

SIATKÓWKA

MKS Avia Świdnik – LUK Politechnika Lublin o godzinie 18:00 (II liga mężczyzn, grupa 6)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – LUK AZS UMCS Lublin o godzinie 18:00 (II liga kobiet, grupa 4)


NIEDZIELA

FUTSAL

AZS UMCS Lublin – KS Polkowice o godzinie 17:00 (I liga grupa południowa)

KOSZYKÓWKA

TBV Start II Lublin – MUKS Hutnik Warszawa o godzinie 13:30 (II liga mężczyzn, grupa B)
1KS Ślęza Wrocław – Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin o godzinie 17:10 (Energa Basket Liga Kobiet)

PIŁKA NOŻNA

Start Krasnystaw – Polesie Kock o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Włodawianka Włodawa – Huczwa Tyszowce o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Juventa Starachowice – BKS Lublin o godzinie 14:00 (Centralna Liga Juniorów U17)
Hetman Zamość – Łada 1945 Biłgoraj o godzinie 15:00 (IV liga lubelska)

RUGBY

Lechia Gdańsk – Budowlani Lublin o godzinie 13:00 (Ekstraliga).