Kalendarz kibica na weekend (26-28 października)

Kalendarz kibica na weekend (26-28 października)

Nowość na Lubsport! W kalendarzu kibica będziemy prezentować spis wszystkich meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego, którymi zajmujemy się na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami sportowymi mającymi miejsce w ostatni weekend października.

PIĄTEK

BOKS

Gala B. ILO Boxing Night o godzinie 19:00 (boks – Hala MOSiR im. Zdzisława Niedzieli)


SOBOTA

FUTSAL 

Futsal Nowiny – AZS UMCS Lublin o godzinie 17:00 (I liga grupa południowa)

KOSZYKÓWKA

Sokół Ostrów Mazowiecka – U!NB AZS UMCS Lublin o godzinie 13:00 (II liga mężczyzn, grupa B)
Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin – Artego Bydgoszcz o godzinie 19:00 (Energa Basket Liga Kobiet)

PIŁKA NOŻNA

Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim o godzinie 12:00 (III liga, grupa IV)
Stal Kraśnik – Podhale Nowy Targ o godzinie 12:00 (III liga, grupa IV)
Czarni Połaniec – Orlęta Radzyń Podlaski o godzinie 13:00 (III liga, grupa IV)
Wisła Puławy – Avia Świdnik o godzinie 15:00 (III liga, grupa IV)
MKS Ryki – Lewart Lubartów o godzinie 15:00 (IV liga lubelska)
Motor Lublin – Chełmianka Chełm o godzinie 16:00 (III liga, grupa IV)
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola o godzinie 19:00 (II liga)

PIŁKA RĘCZNA

AZS UMCS Lublin – KKS Włókniarz Konstantynów o godzinie 12:00 (II liga mężczyzn, grupa III A)
MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – Azoty II Puławy o godzinie 14:00 (II liga mężczyzn, grupa III A)
UMKS Orlęta Zwoleń – UKS Olimpia Biała Podlaska o godzinie 15:00 (II liga mężczyzn, grupa III A)

SIATKÓWKA

LUK Politechnika Lublin – PZL Sędziszów Małopolski o godzinie 18:00 (II liga mężczyzn, grupa 6)
Neobus RAF-MAR Sołek Cars Niebylec – MKS Avia Świdnik o godzinie 18:00 (II liga mężczyzn, grupa 6)
KS Marba Sędziszów Małopolski – Tomasovia Tomaszów Lubelski o godzinie 18:00 (II liga kobiet, grupa 4)
MUKS Huragan Wołomin – KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski o godzinie 19:00 (II liga mężczyzn, grupa 2)


NIEDZIELA

KOSZYKÓWKA

TBV Start II Lublin – ZKS Stalowa Wola o godzinie 16:00 (II liga mężczyzn, grupa B)

PIŁKA NOŻNA

Czarni Sosnowiec – Górnik Łęczna o godzinie 11:00 (Ekstraliga kobiet)
AZS PSW Biała Podlaska – Polonia Poznań o godzinie 11:00 (Ekstraliga kobiet)
Zagłębie Lubin – Motor Lublin o godzinie 11:00 (Centralna Liga Juniorów)
BKS Lublin – Wisła Kraków o godzinie 12:00 (Centralna Liga Juniorów U17)
Górnik II Łęczna – Lublinianka o godzinie 13:00 (IV liga lubelska)
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kłos Chełm o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Łada 1945 Biłgoraj – Kryształ Werbkowice o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Huczwa Tyszowce – Hetman Zamość o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Polesie Kock – Włodawianka Włodawa o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Orlęta Łuków – Victoria Żmudź o godzinie 14:00 (IV liga lubelska)
Powiślak Końskowola – Start Krasnystaw o godzinie 14:30 (IV liga lubelska).