Kalendarz kibica na weekend (6-7 października)

Kalendarz kibica na weekend (6-7 października)

Nowość na Lubsport! W kalendarzu kibica będziemy prezentować spis wszystkich meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego, którymi zajmujemy się na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami sportowymi mającymi miejsce w pierwszy weekend października.

SOBOTA

AZS UMCS Lublin – MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski o godzinie 12:00 (piłka ręczna mężczyzn, II liga grupa III A)
Wiślanie Jaśkowice – Podlasie Biała Podlaska o godzinie 13:00 (piłka nożna, III liga grupa IV)
Victoria Żmudź – Polesie Kock o godzinie 13:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
UKS Olimpia Biała Podlaska – Pabiks FormauDyBy Pabianice o godzinie 13:30 (piłka ręczna mężczyzn, II liga grupa III A)
MKS San-Pajda Jarosław – Tomasovia Tomaszów Lubelski o godzinie 14:00 (siatkówka kobiet, II liga grupa 4)
Budowlani Lublin – Budowlani Łódź o godzinie 14:00 (rugby, Ekstraliga)
AZS UMCS Lublin – Heiro Rzeszów o godzinie 14:00 (futsal, I liga grupa południowa)
Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce o godzinie 15:00 (piłka nożna, III liga grupa IV)
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Puławy o godzinie 15:00 (piłka nożna, III liga, grupa IV)
Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski o godzinie 15:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
Hutchinson Anilana Łódź – Azoty II Puławy o godzinie 15:00 (piłka ręczna mężczyzn, II liga grupa III A)
Kłos Chełm – MKS Ryki o godzinie 17:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna o godzinie 17:00 (piłka nożna, II liga)
CKiS Maraton Krzeszowice – LUK AZS UMCS Lublin o godzinie 17:00 (siatkówka kobiet, II liga grupa 4)
MKS Avia Świdnik – Karpaty WSZ Krosno Glass o godzinie 17:00 (siatkówka mężczyzn, II liga grupa 6)
MKS Perła Lublin – Energa AZS Koszalin o godzinie 17:00 (piłka ręczna kobiet, PGNiG Superliga)
Motor Lublin – Wisła Sandomierz o godzinie 18:00 (piłka nożna, III liga grupa IV)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – AZS UWM Olsztyn o godzinie 18:00 (siatkówka mężczyzn, II liga grupa 2)
AZS AWF Biała Podlaska – KSSPR Końskie o godzinie 18:00 (piłka ręczna mężczyzn, I liga grupa C)
MKS Padwa Zamość – SRS Czuwaj Przemyśl o godzinie 18:00 (piłka ręczna mężczyzn, I liga grupa C)
Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin – TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski o godzinie 19:00 (koszykówka kobiet, Energa Basket Liga)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik o godzinie 19:29 (piłka nożna, III liga grupa IV)

NIEDZIELA
Motor Lublin – Ruch Chorzów o godzinie 12:00 (piłka nożna, Centralna Liga Juniorów)
Avia Świdnik – Soła Oświęcim o godzinie 13:00 (piłka nożna, III liga grupa IV)
TBV Start II Lublin – KKS Tur Basket Bielsk Podlaski o godzinie 13:00 (koszykówka mężczyzn, II liga grupa B)
Lewart Lubartów – Huczwa Tyszowce o godzinie 14:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
Włodawianka Włodawa – Górnik II Łęczna o godzinie 14:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
Cracovia – BKS Lublin o godzinie 14:00 (piłka nożna, Centralna Liga Juniorów U17)
Kryształ Werbkowice – Lublinianka o godzinie 15:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
Orlęta Łuków – Powiślak Końskowola o godzinie 15:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
Start Krasnystaw – Łada 1945 Biłgoraj o godzinie 15:00 (piłka nożna, IV liga lubelska)
Chełmianka Chełm – Hutnik Kraków o godzinie 15:30 (piłka nożna, III liga grupa IV)
GLKS Nadarzyn – U!NB AZS UMCS Lublin o godzinie 16:00 (koszykówka mężczyzn, II liga grupa B)
MTS Żory – MKS AZS UMCS Lublin o godzinie 16:15 (piłka ręczna kobiet, I liga grupa B)
KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – KS Metro Warszawa o godzinie 18:00 (siatkówka mężczyzn, II liga grupa 2)
TBV Start Lublin – Legia Warszawa o godzinie 18:00 (koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga).