Mecz na szczycie na remis!

W meczu na szczycie 13. kolejki rozgrywek grupy IV III ligi Motor Lublin zremisował na wyjeździe 2:2 ze Stalą Rzeszów. Jako pierwsi w sobotnim spotkaniu na prowadzenie wyszli gospodarze, a strzałem piętą do bramki z odległości pięciu metrów popisał się Tomasz Płonka. Do wyrównania już sześć minut później doprowadził niezawodny Tomasz Brzyski, wykorzystując pewnie jedenastkę. Po przerwie mocniej przycisnęli żółto-biało-niebiescy, a efektem tego było uderzenie Maksymiliana Cichockiego, który minął trzech rywali i zmieścił piłkę tuż przy słupku. Podopieczni Roberta Góralczyka nie cieszyli się długo z prowadzenia, ponieważ w 76. minucie Łukasz Zagdański strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego pokonał Adriana Olszewskiego. W samej końcówce bliżej zwycięstwa była Stal, bowiem już w doliczonym czasie gry piłkę sprzed linii bramkowej lublinian wybił Marcin Michota, dla którego był to setny występ w barwach Motoru Lublin.

Stal Rzeszów – Motor Lublin 2:2 (1:1)
Bramki: Tomasz Płonka 21′, Łukasz Zagdański 76′ – Tomasz Brzyski 27′ (rzut karny), Maksymilian Cichocki 66′

Stal: Otchenashenko – Nowacki (72′ Sierant), Kostkowski, Basista, Jarecki (46′ Kotus) – Chromiński, Ligienza (90+2′ Szeliga), Mozler (69′ Reiman), Ceglarz – Zagdański, Płonka.

Motor: Olszewski – Michota, Ranko, Majewski, Wołos – Dapollonio (88′ Rak), Cichocki, Bonin (85′ D. Kamiński), Gałecki, Brzyski – Nowak (81′ Paluch).

Żółte kartki: Damian Kostkowski, Hubert Kotus – Marcin Michota, Grzegorz Bonin, Michal Ranko
Sędziował: Konrad Kolak (Nowy Sącz).