Orlęta dopełniły u siebie dzieła

Bez porażki u siebie piłkarze Orląt Radzyń Podlaski zakończyli rundę jesienną sezonu 2018/2019. W ostatnim spotkaniu w tym roku podopieczni Rafała Borysiuka wygrali 3:2 ze Stalą Kraśnik. Jako pierwsi na prowadzenie w sobotnim meczu wyszli niebiesko-żółci. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Krzysztof Stężała obronił strzał Filipa Drozda, ale przy dobitce Daniela Szewca był już bezradny. Nie minęło sześćdziesiąt sekund, a do wyrównania doprowadził Karol Rycaj, który trafił do bramki gości po strzale głową. Osiem minut po rozpoczęciu drugiej połowy 24-latek raz jeszcze wpisał się na listę strzelców, tym razem wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego Jakuba Kaganka. Kraśniczanie odpowiedzieli w 78. minucie za sprawą Arkadiusza Maja, a wynik na 3:2 ustalił Maciej Wojczuk sześć minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry. Oba zespoły zimę spędzą na miejscach obok siebie. Orlęta plasują się na szóstej lokacie w tabeli rozgrywek grupy IV III ligi. Stal natomiast zajmuje siódmą pozycję.

Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik 3:2 (1:1)
Bramki: Karol Rycaj 45+2′, 53′, Maciej Wojczuk 84′ – Daniel Szewc 45+1′, Arkadiusz Maj 78′

Orlęta: Stężała – Kaganek, Kiczuk, Panufnik, Szymala – Rycaj, Kot, Korolczuk (83′ Waniowski), Ilczuk (89′ Perin), Kalita (74′ Jaworski) – Wojczuk.

Stal: Ciołek – Gajewski, Mazurek, Gąska, Świech – Nowak, Wawryszczuk, Lutsyk, Drozd (76′ Adamczuk), Szewc – Maj.

Żółta kartka: Rafał Jaworski
Sędziował: Marek Śliwa (Kielce).