Pogoń została w blokach. Wyjazdowa kanonada Stali Kraśnik

Pogoń została w blokach. Wyjazdowa kanonada Stali Kraśnik

W sobotnim sparingu Stal Kraśnik okazała się zdecydowanie lepsza od IV-ligowej Pogoni Staszów. To niejedyny pozytyw tego meczu, ponieważ niebiesko-żółci dostrzegli obiecujących zawodników, którzy być może wzmocnią kraśniczan w nadchodzącej rundzie. 

Jarosław Pacholarz:

O PRZEBIEGU MECZU

Nasz rywal nie był z najwyższej półki i nie postawił nam wysoko poprzeczki. Przez cały czas kontrolowaliśmy grę. Rozpoczęliśmy ofensywnie, a gdy mieliśmy już przewagę bramkową, przeciwnik zagroził nam raptem kilka razy i miał problem z wykańczaniem akcji. Po naszej stronie zabrakło paru zawodników, choć gospodarze również nie wystąpili w optymalnym składzie. Ozdobą meczu była bardzo ładna bramka z woleja, zdobyta przez Damiana Pietronia.

 O EWENTUALNYCH WZMOCNIENIACH

Mamy na uwadze obrońcę i pomocnika. Myślę, że przynajmniej jeden z tych zawodników, zostanie z nami. Musimy odbyć jeszcze pewne rozmowy w zarządzie i upewnić się, co do finalnych możliwości tych piłkarzy. Na tę chwilę szansę dajemy obojgu.

Pogoń Staszów – Stal Kraśnik 1:6 (0:1)
Bramki dla Stali: Daniel Szewc x2 (rzuty karne), Bartłomiej Koneczny x2, zawodnik testowany, Damian Pietroń

Stal: Śmieszek (46′ Ciołek) – Gąska, Pietroń, Mazurek, Świech, zawodnik testowany I, Skrzyński, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, Szewc, Koneczny oraz Dąbrowski, Kisiel, Wójtowicz, zawodnik testowany IV.

fot. Marek Jedynak (archiwum)