Radzyńska powtórka z jesieni

Podobnie, jak w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 tak i tym razem piłkarze Orląt Radzyń Podlaski w starciu ze Stalą Rzeszów stracili pięć bramek. Drużyna z Podkarpacia już w 1. minucie sobotniego spotkania pokazała, że gospodarzom nie będzie lekko w tym starciu i za sprawą Grzegorza Goncerza wyszła na prowadzenie 1:0. Kwadrans później podopieczni Rafała Borysiuka mogli doprowadzić do wyrównania, ale Radosław Kursa strzelił minimalnie nad poprzeczką. Jeszcze w pierwszej połowie wynik na 2:0 podwyższył Błażej Cyfert, który dobił wrzutkę z rzutu rożnego. Po przerwie goście trzykrotnie pokonali Krzysztofa Stężałę i tym samym zostali pierwszą ekipą, która w bieżącej kampanii pokonała Orlęta na własnym boisku.

W następnej kolejce Orlęta Radzyń Podlaski zagrają na wyjeździe z Chełmianką Chełm (31 marca, 15:30).

Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów 0:5 (0:2)