Remis w meczu drużyn środka tabeli

Piłkarze Lewartu Lubartów częściowo odkupili swoje winy po zeszłotygodniowej porażce z Chełmianką Chełm. Podopieczni Tomasza Bednaruka po wyrównanym meczu wywieźli punkt z terenu swojego sąsiada w tabeli, Wisłoki Dębica. – Zagraliśmy niezłe spotkanie i na pewno trzeba pochwalić zespół za ten mecz. Wystąpiliśmy w zestawieniu, którego nie mieliśmy jeszcze okazji przetestować. Wielu zawodników grało nie na swoich pozycjach, ale zaprezentowaliśmy się bardzo poprawnie. Byliśmy konsekwentni i nie brakowało nam dyscypliny. To starcie było otwarte, a remis jest sprawiedliwym wynikiem. Pierwsza połowa była obfitsza w sytuacje niż druga część, w której żadna z drużyn nie miała zbyt wielu okazji. Przy odrobinie szczęścia i dokładności obie ekipy mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Duże podziękowania oraz szacunek dla mojego zespołu, bo borykaliśmy się z wieloma problemami i pojechaliśmy do Dębicy w piętnastoosobowym składzie. Podjęliśmy walkę i ryzyko, co się opłaciło. Wypracowaliśmy wiele okazji i sam rezultat spotkania odbieram bardzo pozytywnie. Ten mecz był podsumowaniem naszej rundy i trzeba ją ocenić na duży plus. Z meczu na mecz drużyna się rozwija. Wiadomo, że pojawiały się trochę słabsze momenty, ale moich zawodników należy cenić za to, co zrobili dla klubu i dla siebie. Dziękuję im za dzisiejsze spotkanie i za całą rundę – podsumowuje szkoleniowiec Lewartu Tomasz Bednaruk.

Wisłoka Dębica – Lewart Lubartów 1:1 (1:1)
Bramki: Kamil Rębisz 11′ – Dawid Pożak 33′

Wisłoka: Mrózek – Król, Makowski, Cabała – Zygmunt (27′ Kogut), Mazur (46′ Palonek), Fedan, Rębisz – Pawlak (46′ Wrzosek), Siedlik, Kamiński.

Lewart: Długosz – Góralski, Maksymiuk, Ponurek, Niewiński – Michałów, Majewski, Fularski, Pożak, Najda (90′ Fiedeń) – Żelisko.

Żółte kartki: Patryk Zygmunt, Filiberto Mazur – Krystian Żelisko, Grzegorz Fularski, Stanisław Niewiński, Maciej Góralski
Sędziował: Michał Wasil (Lublin).

fot. Lewart Lubartów (archiwum)

0 0 vote
Article Rating