Słaby październik w wykonaniu Orląt zakończony porażką

Przegraną 0:2 zakończył się mecz 17. kolejki grupy IV III ligi, w którym Orlęta Radzyń Podlaski podejmowały Podhale Nowy Targ. Goście wynik spotkania otworzyli już w 14. minucie, kiedy to Damian Lepiarz po indywidualnym rajdzie z najbliższej odległości pokonał Bartosza Klebaniuka. Od tego momentu gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Nie inaczej było po przerwie, choć zdecydowanie więcej emocji przysporzyła końcówka sobotniego starcia. Najpierw podopieczni Jacka Fiedenia mogli doprowadzić do wyrównania, ale piłkę z linii bramkowej wybił jeden z zawodników Podhala. Po tym decydujący cios zadali przyjezdni, a konkretnie Damian Lepiarz. Obrońca zespołu z Nowego Targu raz jeszcze tego dnia trafił do siatki, tym razem po uderzeniu futbolówki głową. Dla Orląt to dziewiąta porażka w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021.

W następnej kolejce Orlęta Radzyń Podlaski podejmą Cracovię II (7 listopada, 13:00). Natomiast Podhale Nowy Targ także u siebie zagra z Chełmianką Chełm (7 listopada, 13:00).

Orlęta Radzyń Podlaski − Podhale Nowy Targ 0:2 (0:1)
Bramki: Damian Lepiarz 14′, 79′

Orlęta: Klebaniuk − Rycaj (68′ Filipowicz), Szymala, Kursa, Kamiński, Perez, Kobiałka (80′ Bożym), Nowosadko, Kot, Syryjczyk, Wojczuk (80′ Baniulis).

Podhale: Styrczula – Tonia, Lewiński, Wajsak, Potoniec, Mrówka, Mianowany, Molis (79′ Misiura), Skórski (74′ Dynarek), Nawrot (89′ Dudek), Lepiarz.

Żółte kartki: Arkadiusz Kot, Karol Rycaj – Arkadiusz Lewiński
Sędziował: Daniel Detka (Kielce).