“Stalówka” minimalnie lepsza od Orląt

Bez punktów ze Stalowej Woli wrócili zawodnicy Orląt Radzyń Podlaski. W 19. kolejce grupy IV III ligi podopieczni Jacka Fiedenia ulegli miejscowej Stali 1:2. W środowym meczu to goście pierwsi wyszli na prowadzenie, a wszystko za sprawą drużynowej akcji, którą strzałem z bliskiej odległości wykończył Maciej Filipowicz. Po zmianie stron “Stalówka” ruszyła mocniej do ataku i już trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy doprowadziła do wyrównania. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 64. minucie Michał Mistrzyk.

W następnej kolejce Stal Stalowa Wola zagra na wyjeździe z Cracovią II (14 listopada, 16:00). Natomiast Orlęta Radzyń Podlaski czeka pauza.

Stal Stalowa Wola – Orlęta Radzyń Podlaski 2:1 (0:1)
Bramki: Michał Fidziukiewicz 48′, Michał Mistrzyk 64′ – Maciej Filipowicz 43′

Stal: Korziewicz – Witasik, Khorolskyi, Sobotka, Jopek (87′ Stępniowski), Mroziński, Wiktoruk (77′ Stelmach), Zięba, Szifer (87′ Zmorzyński), Mistrzyk, Fidziukiewicz (90+2′ Lebioda).

Orlęta: Klebaniuk – Szymala, Kursa, Perez, Kobiałka, Kot, Wojczuk (77′ Kuźma), Bożym (90′ Syryjczyk), Filipowicz, Nowosadko (72′ Idzikowski), Kamiński (72′ Kalita).

Żółte kartki: Szymon Jopek – Arkadiusz Kot, Patryk Szymala
Sędziował: Paweł Bagan (Kraków).