To nie była “Wielka Sobota” Wisły Puławy

Trzy bramki w sobotnim spotkaniu stracili piłkarze Wisły Puławy, którzy w wyjazdowym meczu mierzyli się w wiceliderem rozgrywek grupy IV III ligi, Stalą Rzeszów. Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 37. minucie, kiedy to Damian Kostkowski wykorzystał dogranie Adriana Ligienzy i wpakował piłkę do siatki głową. Druga połowa znakomicie rozpoczęła się dla gospodarzy, bowiem Wojciech Reiman cztery minuty po jej rozpoczęciu popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego. Wynik na 3:0 ustalił Tomasz Płonka, pokonując Pawła Sochę z rzutu karnego. Dla Dumy Powiśla była to już siódma przegrana w sezonie 2018/2019.

W następnej kolejce Wisła Puławy podejmie Chełmiankę Chełm (27 kwietnia, 16:00).

Stal Rzeszów – Wisła Puławy 3:0 (1:0)
Bramki: Damian Kostkowski 37′, Wojciech Reiman 49′, Tomasz Płonka 76′ (rzut karny)

Stal: Otczenaszenko – Głowacki, Cyfert (80′ Basista), Kostkowski, Trznadel, Sierant (72′ Kobusiński), Ligienza (64′ Szeliga), Reiman, Chromiński (61′ Ceglarz), Płonka, Goncerz (69′ Mozler).

Wisła: Socha – Król (33′ Litwiniuk), Pielach, Poznański, Barański, Skałecki, Kobiałka, Zmorzyński (33′ Chudyba, 60′ Supryn), Kacprzycki, Zuber, Stanisławski (83′ Żelisko).

Żółte kartki: Michał Kobiałka, Paweł Socha, Dawid Chudyba
Sędziował: Konrad Kolak (Nowy Sącz).